דנבר ביצעה ציפוי רצפה בפוליאוריטן "דנברגלוס פלור 100% מוצקים" במפעל טבע באשדוד
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דנבר ביצעה ציפוי רצפה בפוליאוריטן "דנברגלוס פלור 100% מוצקים" במפעל טבע באשדוד 

מאת   31/10/2015 |  נצפה 1796 פעמים

דנבר פרוייקטים השלימה עבודות לציפוי רצפה בפוליאוריטן בשלושה חדרי ייצור במפעל טבע באשדוד.

מפעל טבע הזמין את העבודות בשל כשל מוחלט של חומר הציפוי פוליאוריאה שנעשה לפני מספר חודשים וכבר התפרק והתנתק מהרצפה והפך מלוכלך כך שלא ניתן לתחזק רמת שטיפה וניקיון הנדרשים ממפעל תרופות. דנבר הסירה את החומר הקיים - הפוליאוריאה, ציפתה את הרצפות מחדש עם דנברגלוס פלור 100% מוצקים, שהינו פוליאוריטן מתפלס ליציקה, מתוצרת דנבר והינו עמיד שחיקה יותר מכל חומר אפוקסי.

בנוסף השלימה דנבר עבודות ליציקת רצפה אנטי סטטית, מוליכת חשמל, למניעת הצטברות חשמל  סטטי ברצפה, הנוצר מחיכוך של נעלי העובדים בעת הליכתם על רצפת הייצור בחדר הנקי באותו מפעל.

 

החדר שבו בוצעה העבודה הוא חדר לייצור חומרים אלכוהוליים. העבודה נדרשה בשל הסכנה שכתוצאה מחיכוך נעלי הולכי רגל על הרצפה עשוי להידלק ניצוץ ואדי האלכוהול באוויר עשויים להידלק, דבר העשוי לגרום לשריפה.

 

במהלך העבודה ליטשה דנבר את הרצפה בליטוש יהלום פלניטארי בוואקום, יישמה שכבת יסוד חודר, "אפוקסידן פלור אנטיסטטי יסוד שחור" - פריימר אנטיסטטי עשויה פחם, שעליה הודבקו פסיי נחושת שתי וערב אשר חוברו לארקה לפריקת החשמל הסטטי, נעשה ציפוי עליון ביציקה של 3 מ"מ אפוקסי עשיר בגרפיט מוליך חשמל, עם "אפוקסידן פלור אנטיסטטי 100%". תוצאות ההולכה שנתקבלה היא כ-300 אום בכל נקודת בדיקה.

כמו כן השלימה דנבר פרוייקטים לאחרונה עבודות לאיטום גגות מבנה ציבור בפוליאוריטן גמיש מסוג "פוליפלקס" בעיר שדרות שבדרום הארץ. איטום גגות בפוליאוריטן לבן פוליפלקס הינו איטום איכותי שמחזיק עשרות שנים, בניגוד לאיטום בזפת או ביריעות ביטומניות. הפוליאוריטן הוא חומר לבן ולכן גם דוחה את חום השמש ויוצר גם בידוד טרמי לגג. העבודה בוצעה במסגרת עבודות אחזקה של יחידת המתנ"סים בעיר בניהול מר אבי סולימני.

 

 

 

לפרטים נוספים אנא בקרו באתרי דנבר http://denber-colors.co.il/ או http://denber-paints.co.il/
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה