רוצה לדעת איך להקל על השינה כאשר יש לך צננת והאף סתום
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצה לדעת איך להקל על השינה כאשר יש לך צננת והאף סתום 

מאת   11/10/2015 |  נצפה 2507 פעמים

רוצה לדעת איך להקל על השינה כאשר יש לך צננת והאף סתום

למיטה  לישון עם ספריי ל "מצעים " .

כן ,כן  הפטנט הזה הינו ספריי למצעים , גם לריח טוב והכי חשוב מקל על השינה כאשר האף סתום  !!! מי לא מכיר את זה , מתעוררים בלילה עשרות פעמים מפני שקשה לנשום ,תחושת חנק ומנסים לפמפם ולנקז מהאף את הסתימה וכלום

את המרשם הזה קיבלתי ממומחה בארומתרפיה שמתגורר בחו"ל , ניסיתי  וזה פותח סתימות יותר טוב מאינסטלטור , עם הספריי הזה תישנו הרבה יותר טוב כאשר יש לכם הצטננות או שפעת.

זוכרים מה אומר  רופא המשפחה לעשות כאשר יש לכם הצטננות או שפעת? לשתות הרבה נוזלים, ולנוח הרבה מפני שזו דרכו של הגוף לאגור כוחות ולהתמודד עם החולשה .

עם שתיית נוזלים בדרך כלל אין בעיה, אך המילה מנוחה יותר  קל יותר לומר מאשר לבצע !! כאשר הגוף חולה הוא כואב  ,קר לו ואפילו הר של שמיכות בקושי מחממות , אנחנו מנסים לישון לנוח אך שוכבים בחוסר מנוחה, מסתובבים ומחפשים איך להרדם ולא מצליחים –חסרי מנוחה וזה מתסכל ....

אני זוכרת את הימים הללו  ולכן היום אתן לכם מרשם מיוחד שניתן לרסס על הסדינים, השמיכות, מסביב למיטה . ,,תרסיס פלאי זה יעזור לנפש והגוף שלך להירגע ויקל על האף הסתום .

אפשר להכין זאת בקלי קלות ורק חשוב לעשות את זה נכון עפי ההוראות ;

כל מה שצריך הוא :

בקבוק זכוכית 50מ"ג עם פקק מתז (ספריי)

50מ"ג מים מורתחים מקוררים או מינרליים

5 טיפות שמן אתרי סידרווד CEDERWOOD

5 טיפות שמן אתרי לבנדר

5 טיפות שמן אתרי לבונה

5 טיפות שמן אתרי קמומיל רומאי

למלא את הבקבוק במים מזוקקים , להוסיף פנימה את השמנים הארומתיים ולערבב ע"י ניעור מצד לצד בעדינות . לפני כל שימוש זיכרו לנער את הבקבוק כי השמן והמים אינם מתערבבים .

לאחר סגירת בקבוק התרסיס כדאי לבדוק שאכן הריסוס מותז בצורה שווה מהפקק  ולאחר מכן לרסס אותו על  המצעים שלך .

בפעם הראשונה רססו בקצות המיטה והסדין המתינו כדקה כנסו למיטה ובידקו אם הריח נעים ואינו חזק מדי .ואת הכרית עדיף לרסס לא מעל אלא מתחת כדי שהלחי לא תיגע בתערובת וכדי שהכרית לא תהיה רטובה -.

לתערובת השמנים האתריים במרשם זה יש השפעה כפולה של הרגעת מערכת העצבים והשפעה על גודש באף  וכאשר אנו משלבים אותם ביחד  הם פועלים בסינרגיה ומשפרים  אחד את פעולת השני בעוצמות הריפוי שלהם .

ולמה נבחרו השמנים הללו .....

שמן ארז ושמן לבונה הם שמנים חיוניים מפורסמים שעוזרים להרגיע את הנפש...האיכות המרגיעה של שמן לבנדר ידועה כבר עשרות שנים , שמן קמומיל רומאי  הינו אחד השמנים שמומלצים לתינוקות מרגע הלידה  מפני שהשמן מחזק את מערכת החיסון מינקות והוא אחד השמנים המרגיעים ביותר שאני מכירה. שמן זה מרגיש כמו חבר לי ושולח  אותי לישון כמו תינוקת .

השילוב של ארבעת השמנים ביחד סופר-מרגיע והם כולם ביחד חברים של מערכת הנשימה שלכם.

לטיפול בתינוקות מגיל חודש עד שנה הכינו את התערובת רק עם שמן לבנדר ושמן קמומיל עם 3 טיפטת מכל אחד מהשמנים ורססו בקצות המיטה ובאיזור הרגליים .

מגיל שנה הכינו את התערובת רק עם מחצית מכמות הטיפות כלומר 3 טיפות מכל שמן רססו גם מתחת לכרית ואם אין כרית אפילו באוויר והמתינו דקה להכנסת הילד למיטה .

דברו איתי על כאבים ת דברו איתי על מחלות  ושאלו במייל הזה  ל-Iinfo@n-painsolution.com

שתפו את חבריכם ובני משפחה שבוודאי זקוקים לזה בתקופת זו 

דבי הובר גז


מומחית לפתרונות טבעיים לכאב 


N-PAINSOLUTION.COM


077-5100571


052-3483384

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה