שיטת השתלת שיניים ביום אחד ויתרונותיה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שיטת השתלת שיניים ביום אחד ויתרונותיה 

מאת   24/08/2015 |  נצפה 1888 פעמים

השתלת שיניים מאפשרת התאמת שיניים חלופיות במקרים של מחסור בשיניים. השתלת שיניים מהווה את הפתרון המועדף על פני רוב האנשים אשר סובלים ממחסור בשיניים, אשר יכול לגרום לבעיות בריאותיות וכן לפגוע במראה הפנים של האדם מבחינה אסתטית.

העובדה כי השתלות שיניים הינן הליך נפוץ בימינו אינה מפתיעה בהתחשב בעובדה כי שתלים מהווים את הדבר הקרוב ביותר לשיניים טבעיות ומאפשרים לאדם שעבר השתלה לחזור לתפקד כאילו היה עם שיניו המקוריות, לאכול ולדבר באופן טבעי וחופשי ולהתנהל בבטחון בחברה.

בעבר, תהליך השתלת שיניים היה בהכרח כרוך במספר טיפולים שהשתרעו על פני תקופה של כשנה. כיום מטופלים רבים יכולים ליהנות משיטת השתלת שיניים ביום אחד. פיתוחים והתקדמויות בתחום רפואת השיניים, באיכות השתלים הקיימים, במכשור הרפואי ובחומרים לבניית עצם, הובילו לפיתוח שיטת השתלות שיניים ביום אחד. תהליך זה משמעו שתוך מפגש אחד יכול המטופל לצאת עם שיניים קבועות.

קיימים מספר יתרונות בולטים נוספים של שיטת השתלת שיניים ביום אחד: שיטה זו מבטיחה תקופת החלמה מהירה וקלה. כמו כן, שיטה זו מהווה פתרון למטופלים אין ברשותם את הזמן לסדרת מפגשי טיפולים ותהליך ארוך של מספר חודשים עד שנה. יתרון נוסף נעוץ בעובדה שלמרות שבימינו השתלת שיניים הינה אחד התהליכים הרפואיים השכיחים ביותר, רבים עדיין חוששים מאוד לקראת טיפול זה. הידיעה כי ניתן לסיים את כל הטיפול ביום אחד עוזרת במידה רבה לאנשים אשר סובלים מחרדה דנטלית להתגבר על הפחד והמחסום מלגשת לטיפול דרוש. 

אם ברצונכם לעבור השתלת שיניים ביום אחד, חשוב לוודא כי תעברו את הטיפול במרפאת שיניים אשר מתמחה בתחום של השתלות שיניים, ומנוסה בביצוע הליך זה. הצלחת הטיפול תלויה ברמת המקצועיות והניסיון של הצוות הרפואי, במכשור ובשיטות העבודה שלו, באיכות השתלים והחומרים בהם נעשה שימוש, אך גם בשיתוף הפעולה של המטופל.


תכנית הטיפול צריכה להיקבע תוך התחשבות במספר אלמנטים דוגמת איכות ומצב עצם הלסת של המטופל, כמות השתלים הנדרשת, במצב בריאות המטופל ועוד. חשוב לדעת כי השתלת שיניים ביום אחד אינן מתאימות בהכרח לכל מטופל, ועל הרופא המטפל לערוך אבחון מקדים בכדי לוודא שהמטופל כשיר לעבור השתלת שיניים בשיטה זו. במידה וישנה כוונה לבצע השתלת שיניים בהרדמה מלאה, אם עקב הרצון לערוך הליך מסובך תוך יום אחד או אם לבקשת המטופל שאינו רוצה לחוות חרדה או כאב, יש צורך בבדיקות נוספות. מצד המטופל, חשוב לוודא כי המרפאה מוסמכת לערוך טיפולים בהרדמה כללית.

מרפאת שיניים ד"ר רודניצקי מציעה מגוון טיפולי שיניים מתקדמים ובכלל זאת השתלות שיניים בתל אביב. בדיקה וייעוץ חינם וללא התחייבות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה