איפור קבוע כתרופה להתקרחות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איפור קבוע כתרופה להתקרחות 

מאת   15/07/2015 |  נצפה 2240 פעמים

כמה גברים אתם מכירים שסובלים מהתקרחות? אנחנו מניחים שהרבה. התקרחות היא בעיה ניכרת בקרב גברים בישראל ועם השנים הממוצע גילאים רק הולך ויורד. אנו רואים יותר ויותר גברים שסובלים מהתקרחות בגילאים צעירים יותר. הסובלים מהתקרחות בדרך נראים מבוגרים יותר לגילם והביטחון העצמי שלהם נמוך.

כל הגברים המקריחים בהסכמה כללית שהתקרחות היא מטרד, אך הם לעתים רחוקות מסכימים על מה יותר גרוע, התקרחות חלקית, כמו למשל קו שיער נושר או התקרחות מלאה על רוב הראש. מצב אחד קו שיער נסוג הוא לא התקרחות מלאה אך הוא גורם למראה מבוגר מאוד, אך התקרחות מלאה מכריחה את הגבר ללכת הוא מגולח לגמרי או להיראות עוד יותר מבוגר. אם תשאלו את כל הגברים, הם תמיד יעדיפו מראה שיער קצר קבוע ומלא מאשר איזה צורה של התקרחות.

מהם הפתרונות המוכרים להתקרחות?

פתרון להתקרחות עם איפור קבוע בשיטת השערה

פתרון מצוין לבעיית ההתקרחות הוא איפור קבוע בשיטת השערה. מדובר פה על טיפול שמשנה את מראה הקרקפת על ידי פיגמנטים טבעיים שמיושמים ברמת אפידרמיס (שכבת העור הראשונית) של הקרקפת בסיוע של מומחה שסיים קורס איפור קבוע. המטרה של תהליך זה הוא לשכפל את המראה הטבעי של זקיקי שיער אמיתיים (או גדילים באזור מסוים - תלוי במידת נשירת השיער והמראה הרצוי). שיטת איפור קבוע בשיטת השערה נחשבת לטיפול הטוב ביותר להתקרחות הזמין בעולם כיום. רק באמצעות פיגמנטים טבעיים קבועים ניתן לקבל שוב את המראה של שיער שאינו מקריח. המראה נראה כאילו יש לכם שיער מלא אך החלטתם ללכת על תספורת גלח קצרה מאוד. המראה הזה גם נראה גברי מאוד וגם מתאים להמון גברים. אנו רואים היום מפורסמים רבים, כמו איציק זוהר למשל, שמשתמשים באיפור קבוע בשיטת השערה להתמודד עם ההתקרחות שלהם.

במקום להסתבך עם כל מני תרופות פלא שלא עוזרות אפשר לבצע איפור קבוע מקצועי ולקבל מראה לא מקריח, קבוע ולאורך זמן רב. התהליך יחסית פשוט ולא כואב ואפשר תוך מספר מפגשים לקבל מראה צעיר יותר ומושך הרבה יותר. רק נציין שאיפור קבוע בשיטת השערה חייב להתבצע במקום מורשה על ידי אדם מורשה בעל ניסיון.

הכותב הנו בעל ניסיון עשיר של 10 שנים בתחום האיפור והפקות האופנה והטלוויזיה.
איציק צורי הנו מדריך קורס איפור בצפון ובעלי קומפלקס הלימודים למקצועות היופי - איציק צורי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה