איך מרוויחים כסף מיוטיוב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך מרוויחים כסף מיוטיוב 

מאת   25/06/2015 |  נצפה 3072 פעמים

אתם ודאי מכירים סרטונים סופר פופולריים כמו קליפים של הזמרים הגדולים בעולם, כמו סרטונים ויראלים מצחיקים שמסתובבים ברחבי הרשת וכו'… רבות מדובר בשנים האחרונה על איך מרוויחים כסף מיוטיוב באמצעות הסרטונים הפופולריים שלנו. אם יש לכם ערוץ יוטיוב פופולרי וכל סרטון שאתם מעלים מקבל הרבה צפיות אולי יהיה לכם שווה לשמוע על תכנית השותפים של יוטיוב שהושקה בשנת 2011.

אתרים גדולים המסקרים את נושא ההכנסות מסרטונים מיוטיוב מדווחים על הכנסה של בערך דולר ל-1000 צפיות לשותפים של יוטיוב. כמובן שהנתון הזה לא בהכרח מדויק ועשוי להשתנות בהתאם למנוע הזיהוי האוטומטי של יוטיוב. מנוע זה מעריך את הנתונים בהתאם לפופולריות הסרטונים והערוץ שלכם לבין החוקיות של הסרטונים שלכם והתכנים בו. למשל סרטון שמפר זכויות יוצרים יגרום למערכת של יוטיוב להעביר הודעה לאותן חברות אשר הזכויות בבעלותיהן והן יחליטו אם הם רוצים לאשר את הסרטון, לדווח על סרטון המפר זכויות יוצרים או לאפשר את השימוש בצילומים שלהם אבל שכל הרווח מהפרסומות יגיע אליהם.

אז איך גם אתם יכולים להרוויח כסף ביוטיוב?

  1. הקימו ערוץ יוטיוב משלכם

  2. העלו סרטונים מצחיקים, מגניבים, משוגעים - כאלה שאנשים יאהבו לשתף ולצפות שוב ושוב

  3. בצעו חקר מילות מפתח אילו סרטונים אנשים מחפשים

  4. השתמשו רק בחומר מקורי ואל תפרו זכויות יוצרים

  5. צברו קהל אוהדים (מנויים) משלכם

  6. כאשר אתם מרגישים שהערוץ שלכם מספיק פופולרי יש לכם כבר אלפי צפיות לכל סרטון שלכם - תוכלו להגיש מועמדות להתקבל לתכנית השותפים של יוטיוב

  7. במידה ויוטיוב תקבל אתכם לתכנית השותפים תוכלו גם אתם להרוויח כמה שקלים בעבור כל אלף צפיות בסרטון שלכם.

לסיכום, אם עד הרגע שקראתם מאמר זה לא ידעתם איך מרוויחים כסף מיוטיוב אז זו בהחלט אחת הדרכים הטובות (והיחידות) לעשות זאת. אנשים רבים מנצלים את הפלטפורמה עצמה לפרסום וקידום שלהם מחוץ ליוטיוב וכך מגדילים את המכירות וההכנסות שלהם. חלק מבעלי הערוצים הפופולריים אף מוכרים חולצות שלהם ותאמינו או לא חלק עושים זאת בשביל הכיף וזורקים כסף רב לפח כשהם לא רושמים את עצמם לתכנית השותפים של יוטיוב. מדובר בבזבוז של ממש כי אם אתה כבר מתאמץ להכין את הסרטונים שלך, להעלות אותם ולהפעיל ערוץ פופולרי ויש לך קהל מנויים גדול - למה שלא תרוויח מזה גם כסף על הדרך?

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה