רוצה להרגיע את כאבי דלקת הפרקים שלך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצה להרגיע את כאבי דלקת הפרקים שלך  

מאת   08/06/2015 |  נצפה 2600 פעמים

 

רוצה להרגיע את כאבי דלקת הפרקים שלך  

מהיכרות אישית עם מספר אנשים מקסימים שכאבי דלקת הפרקים משגעים אותם אם בחורף או בקיץ , הצעתי להם לנסות ולהעזר להקל את הכאבים עם מוצר טיבעי .ולמה הצעתי ?

 כי כל מי שיש לו דלקת פרקים מודע לכך שהתרופות הקונבנציונליות לא תמיד עוזרות , ואם נעלה מינון נגרום לנזק בלתי הפיך לאיברים פנימיים הרבה יותר מהר –וכשכואב " לא איכפת לי באותו הרגע כלום רק להעלים את הכאב ,

אחד החומרים המדהימים שאני מכירה לטיפול ועזרה בדלקת פרקים נקרא קפסציאן ,זה חומר טבעי שמסייע בטיפול בדלקת המפרקים באמצעות מריחתו על העור, קפסיציאן מקורו בפלפל קאיין שהינו פלפל אדום חריף שתכונותיו בריפוי הגוף רבות .

שאלתי חבר טוב שהינו רופא למה קפסציאןן עוזר לדלקת פרקים?

והנה תשובתו " במחקר מצאו שמריחת קפסציאן מעוררת את שחרורו של חומר כימי הנקרא P.....

P נמצא בגוף ובדרך כלל משתחרר כאשר הרקמות נפגעות על ידי פציעה, החומר P יוצר תחושת שריפה ותחושת כאב . כאשר מורחים תכשיר המבוסס על קפסציאן באופן קבוע על איזור דלקתי וכואב בגוף ,החומר שנקרא P הופך מדולדל באיזור המריחה  וכתוצאה מדלדול זה, הוא מוריד את סף הכאב ומונע מכאב להתרחש .

המדע מאחורי קפסציאן ודלקת הפארקים ....

מספר מחקרים מצביעים על כך שקפסציאן יכול לעזור בהקלת הכאב הקשור לדלקת מפרקים ניוונית שהינה הצורה הנפוצה ביותר של דלקת פרקים.

המחקר האחרון על היעילות של קפסיציאן להקלה על כאב דלקת מפרקים ניוונית כולל דו"ח שפורסם בכתב עת בשנת 2014. לדו"ח, חוקרים בחנו חמישה ניסויים קליניים שפורסמו בעבר שבדקו את השימוש בקפסציאן בקרב חולים עם דלקת מפרקים ניוונית של הברך , יד או שילוב של מפרקים. הממצא במחקר היה: לחולי דלקת מפרקים ניוונית היתה הפחתת כאב ממוצעת של 57 אחוזים, ואילו דלקת מפרקים שגרונית הראו הפחתת כאב ממוצעת של 33 אחוזים.

וכעת זהירות :

שימוש במוצרים למריחה על עור המכילים קפסציאן עלולים לעורר מספר תופעות לוואי, כגון: צריבה, גירוי, או פריחה. את הקפסציאן אסור למרוח על עור פצוע או ליד העיניים וגם זהירות עם היד שמרחה אל תשימו אותה בפה אלא אם כן שטפתם ידיים היטב .

שימוש בקפסיציאן לדלקת פרקים;

ייתכן ששימוש בקפסאיצין בדלקת הפרקים שלך עשוי  לעזור בשיכוך הכאבים. יש לציין שזה יכול לארוך כ-4  שבועות של שימוש אל תצפו לניסים תוך מספר שעות .

השימוש בקפסאיצין בטיפול בדלקת מפרקים, דורש   התייעצות עם הרופא שלך לעזור בשילוב המוצר הזה בבניית תכנית טיפול המתאימה ביותר לצרכיך.

לאחר שראיתי ושמעתי על נפלאות הקפסיציאן אני ממליצה לכם לנסות –אם לא יועיל לא יקרה כלום ,אבל איך תדעו אם לא תנסו ..

לבריאותכם .....

דבי הובר גז מנכ"ל


N-PAINSOLUTION.COM


077-5100571


INFO@N-PAINSOLUTION.COM

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה