מהו תקשור וכיצד הוא עוזר בחיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו תקשור וכיצד הוא עוזר בחיים 

מאת   09/05/2015 |  נצפה 3352 פעמים

תקשור הוא הקשר התקשורת הנוצרת בין המתקשר לעולם הגוף, הנפש והרוח שלו, או של אנשים אחרים. מי שעוזר לנו בתהליך הם: הבריאה, האלוהות מדריכים רוחניים, ישויות אור ועוד.

יש קשר ישיר בין המתקשר לנכונות המידע שהוא מקבל. אדם שמתקשר מקצועית חייב להיות ישר, כנה עם עצמו והסובב אותו, צנוע - ביודעו שאף אחד לא יודע הכל, סקרן, ולעולם לא חודר לפרטיות של אנשים אחרים או נשמות ללא אישורם.

מתקשר מקצועי אמיתי לעולם לא יקבל מידע שיפגע בך או בעצמו בכל דרך ותמיד התקשור יגיע בהרבה אהבה וללא שיפוטיות כך שתוכל לקבל את המידע בבחירה חופשית ולא כציווי. אנו הבוחרים מה לעשות בחיינו וזה היופי בדבר.

דרך המידע המתקבל בתקשור ניתן לקבל תשובות מדויקות בכל תחום: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, פרנסה, לימודים, בריאות ועוד.

הרבה מאוד אנשים פונים אלי בשאלות בנושא הזוגיות: האם הוא אוהב אותי? האם הוא האחד? האם להתחתן כעת? האם להיפרד? איך לעשות את הדברים? בריאות, פרנסה, ועוד.

תשובות נכונות לשאלות אלו יכולות לשנות חיים שלמים. בדרך כלל האדם שמקבל את התקשור מודע למידע וגם מרגיש.

זו לא הפתעה בשבילו. הוא זקוק למיקוד ועזרה מקצועית כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בחייו. בכך תקשור אמיתי יכול לעזור מאוד. 

אי אפשר להסביר את תהליך התקשור במילים. תקשור הוא תהליך שבדרך כלל מתפתח מתוך החיים, מדברים שאנו עושים, בעיקר בהתפתחות גופנית - רוחנית ואישית מתוך רצון וצורך אישי בתשובות.

להיות מתקשר זו זכות וייעוד בחיים.

התקשור מתפתח כמובן קודם כל כדי לענות על השאלות האישיות של המתקשר ולעזור לו לקבל את כל המידע שניתן לקבל ברגע נתון כתשובה לשאלותיו וכך למקד אותו יותר בחיים.

לפני כעשרים שנה היו לי המון שאלות קיומיות על עצמי: בריאותיות, רוחניות, הצורך באהבה וביטחון אמיתיים, מה קורה אחרי החיים, מה מטרת קיומי ועוד.

לחלק גדול מהשאלות כבר קיבלתי תשובות. אני יודע שיש תשובות שאני יכול לקבל רק כשאהיה מוכן אליהן וכן אני מודע בוודאות שלכל דבר בחיים, אפילו הקטן ביותר, יש מטרה קיומית בהתפתחותנו הרוחנית - גופנית בעולם החומר. לשם כך הגענו לכאן כנשמות.

אחרי כל כך הרבה שנים בתחום אני יודע שיש דברים הניתנים לשינוי אבל גם יש דברים שצריך לקבלם כי הם לא ניתנים לשינוי. עצם הידיעה הזו כבר מרגיעה מאוד ואז נפסקת המלחמה העצמית ויש שקט מתוך ידיעה פנימית שהכל בסדר. 

אני יודע שיש הרבה ספקנות של אנשים בכל תחום הרוח או בכלל ביכולת של האדם לקבל מידע "ממקורות חיצוניים".

המדע לא יכול לתת לנו תשובות הקשורות לעולם הרוח כי המדע בנוי על עולם החומר. כל כלי מדעי בנוי על נוסחאות מתמטיות או על כלים העשויים מחומר לכן אי אפשר להסביר תקשור על כל מידע אחר שאין בו חומר. לכן גם אי אפשר להסביר תופעות אלו אך אין זה אומר שהן לא קיימות או נכונות.

כמובן שחייבים לבדוק כל מידע לאשורו אך מתוך ניסיון של שנים אני מודע שהמידע המתקבל דרך תקשור מדויק ונכון לאורך זמן. יש לי הוכחה לכך כל יום. איך זה קורה קשה לי להסביר במילים אבל בתחושה הפנימית ובזמן התהליך הכל ברור. יש חשיבות רבה שהמידע שמתקבל יהיה נכון לאורך זמן. זה לא מיקרה רגעי אלא מידע שמתקבל ומוכח לאורך שנים כל יום.

לסיכום: המידע המתקבל דרך תקשור מדויק מדהים ביופיו ומלא באהבה ללא כל שיפוטיות. לעולם המידע לא יפגע בך, להיפך.

התקשור יכול לעזור לך להאמין בעצמך ולקבל החלטות נכונות בחייך מתוך בחירה חופשית. כמו כן דרך התקשור אתה יכול להיות רגוע יותר ואולי גם קצת לאהוב את עצמך. לשם כך באנו לעולם. לטפל בעצמנו ולמקד עצמנו במטרות הנכונות וגם להיות אור לאחרים. כשאתה מממש את עצמך אחרים יכולים ללמוד ממך ולהנות יותר מהחיים.

 

                                                                באהבה ואור, אורן

 

אורן נוטוביץ - תקשור. מתקשר מקצועי ומטפל הוליסטי. תקשור: מהיר, מדויק ומקצועי. מעל 15 שנות נסיון. עובד סוציאלי בהכשרתי (B.A). מלמד תקשור. 054-6649283 מומלץ!!!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה