תקשור עם המלאך צדקיאל למשיכת שפע
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תקשור עם המלאך צדקיאל למשיכת שפע 

מאת   25/03/2015 |  נצפה 3301 פעמים

צדקיאל הוא העדין במלאכים, כל כולו אומר אהבה והענקה. הוא מגן החלשים ובמיוחד מגן על ילדים. הספור הממחיש זאת מתאר את צדקיאל כמלאך השומר של יצחק. הוא מנע מאברהם להקריב את יצחק על הר המוריה, ובעשותו כן הגן לא פחות גם על מצפונו של אברהם.

לפי המסורת הנוצרית, צדקיאל לוחם למען הצדק והאור, לצד המלאך מיכאל, במלחמתו נגד השדים וכוחות האופל. מכאן משמעות שמו "הצדק של האל". תפקידו כולל חלוקה צודקת של המשאבים, כולל של שפע וממון. מסיבה זו הוא המלאך אליו פונים בבקשות לשפע ולהצלחה.

מלאך זה פופולרי מאוד בקרב תלמידיי, שבאופן אופייני מספרים על ניסים ונפלאות שהתרחשו אחרי התקשור עימו. חלקם מספרים על סכומי כסף לא צפויים שהגיעו לידיהם, או אפילו על זכיות כספיות. אחרים מתארים פתרון לבעיות פיננסיות שהטרידו, או הזדמנויות עסקיות חדשות שנוצרו.

אל צדקיאל פונים גם כשמבקשים סליחה או כשרוצים ללמוד לסלוח, כי הוא המלאך הרחום מכולם. השפעותיו רוחניות מאוד. הוא תמיד סולח, בניגוד לכמאל שסליחתו מותנית בתיקון או פיצוי.

צדקיאל הוא השליט של מסדר המלאכים הנקראים "החשמלים", היות והם זוהרים באור כחול. תפקידם – לווסת את פעילותם של המלאכים הנמוכים יותר בהיררכיה ולדאוג לשמר את הסדר ביקום.

אחד הסיפורים המפורסמים על המלאך צדקיאל מגיע אלינו מספר היכלות. מסופר שהוא מביא את נשמות הצדיקים להיטהר בנהר דינור. נהר דינור הוא נהר של העולם האחר, עליו מספרים מתקשרים שכולו אש כחולה. המים נראים כלהבה כחולה, שהרוחץ בתוכה עובר טיהור מאשמה ומרגשות שליליים אחרים.

על מנת לאפשר לקוראים לעבור חוויה יחודית, החלטתי לא להסתפק בלהציג לכם כאן תקשור שמטרתו בקשת שפע מצדקיאל, אלא לאפשר לכם לעבור עם צדקיאל תהליך מיוחד, בו תילקחו על ידו לנהר דינור כדי לעבור טיהור במי האש הכחולה שלו. צדקיאל יאמר לכם מהם הדברים מהם אתם זקוקים להטהר. לעיתים אלו רגשות שליליים שיש לכם כלפי עצמכם או כלפי אחרים, לעיתים זכרונות כואבים או כשלונות עבר. עצם נוכחותו של המלאך מביאה רבים מהמתקשרים עימו לחווית התעלות.

כשיסיים לדבר הוא יטבול אתכם במי הנהר, ואחרי כן יסיר מעליו את גלימתו וילביש אותה לכם. גלימה זו "עשוית שמיים", כלומר עשויה ממהות רוחנית שתביא אתכם לחוש כמלאכים. מדובר בחוויה הנחרטת אצל רבים מהחווים אותה כיחודית. כל אדם זוכה ללבוש מלאכים שונה מבחינת צבע, מרקם ותחושות שהלבוש מעורר. אך בכל המקרים מדובר ברגשות, תחושות, מחשבות ומודעות שלא היתה שם קודם לכן.

הספירה המקבילה לצדקיאל היא הספירה הרביעית, חסד. צבעה כחול, כך שבאמצעות נר כחול שתדליקו למשך התקשור, תוכלו להתחבר אל צדקיאל ביתר קלות. הצבע הכחול מייצג שלווה, רגיעה ואיזון רגשי, המתאים לאופיו של המלאך.

 

תקשור עם המלאך צדקיאל

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, אימון אישי בגישה רוחנית והכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. 03-5660066.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה