טויוטה ורסו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טויוטה ורסו 

מאת   25/02/2015 |  נצפה 2241 פעמים

האוטו מגיעה לישראל עם מנוע בנזין יעיל וחזק בנפח 1.8 ליטר למרות שבחו"ל ניתן למצוא דגם זה המצויד במגוון מנועים נוספים. טויוטה ורסו מגיעה עם שבעה מושבים הניתנים למגוון תצורות שונות להתאמת המושבים כולל אפשרות קיפול המושבים בנוחות ובמהירות על מנת להפוך את הרכב לרכב עבודה ולהובלת מטענים וחפצים גדולים. הרכב מגיע עם עיצוב אלגנטי בסגנון אורבני מרשים וייחודי והוא מתחרה בכבוד בסגמנט של המיניוואנים. כדאי לדעת כי הרכב מצויד בשלל מערכות בטיחות ובטכנולוגיות מתקדמות בתחומי נהיגה ונוחות והנהג ונוסעי הרכב נהנים מחוויית נסיעה בטוחה, נעימה ומהנה, בעיר ובכביש הבינעירוני, בנסיעות קצרות וארוכות כאחד.

רכב משפחתי מוביל

טויוטה ורסו מתמודד בכבוד בקטגוריה של המכוניות המשפחתיות וכמיניוואן עם 7 מקומות ישיבה הוא פונה לקהל רחב. כדאי לדעת כי משפחות רבות בישראל אוהבות את דגמי המיניוואן וגם דגם זה זוכה לעניין רב בקרב הישראלים וזוכה לאהדת הציבור. הרכב נוח ומאפשר נסיעה נעימה לכל המשפחה ומהווה פתרון מושלם גם להעברת מטענים, סחורות וחפצים כאשר מקפלים את שורת המושבים האחרונה או את שתי שורות המושבים מאחור. יש לציין כי מערכת קיפול המושבים בשיטת איזי פלאט (Easy Flat) מאפשרת חיסכון במקום מאחר והמושבים מתקפלים באופן שטוח.

כמו כן, כדאי לדעת כי הנדסת האנוש ברכב זה גבוהה ומהנדסי טויוטה העולמית ביצעו את משימתם כהלכה. כל הנוסעים ברכב טויוטה ורסו נהנים ממרווח טוב, מתאי אחסון חכמים ויעילים, ממגשים נפתחים ומתאי אחסון נסתרים ברצפת הרכב.

ביצועי כביש מעולים

הדגם החדש של המכונית מצויד במנוע יעיל בנפל 1.8 ליטר שמציע הספק מכובד של 147 כוחות סוס. במנוע המתקדם משולבת טכנולוגיית Valvematic עם מערת תזמון שסתומים כפולה וחכמה (Dual VVT- i) כאשר הרכב מציג נתוני צריכת דלק יעילה המגיעה ל14.7 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת, חשוב לציין כי נתון זה הינו של היצרן בתנאי נסיעה במעבדה. כמו כן, הטויוטה מציעה אחיזת כביש יעילה ונוחה, גם בפיתולים ובכבישים המטפסים להרים, והתנהגות הכביש בעיר ומחוץ לעיר נעימה ומשרה בטיחות ונוחות על הנהג ונוסעי הרכב.

תמורה מלאה למחיר ומכונית מושלמת ביחס איכות/מחיר

טויוטה ורסו מציעה תמורה מלאה למחיר ומתאימה למשפחות גדולותולכל מי שמעוניין במיניוואן מתקדם, נוח, בטוח ויעיל. טויוטה ורסו מצוידת בשפע מערכות חדשניות ובטכנולוגיות מתקדמות בתחומי בטיחות ונסיעה, בין היתר 7 כריות אוויר, מערכת לבקרת משיכה, מערכת לסיוע בבלימה, הגה קורס בתאונה ועוד.

 

טויוטה רייכמן עודד רייכמן-סוכנות מכירות ומוסך מורשה כל דגמי טויוטה בתל אביב ומרכז

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה