כיצד מוגשת תביעה תאונת דרכים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד מוגשת תביעה תאונת דרכים 

מאת   01/02/2015 |  נצפה 5409 פעמים

אף אחד לא מאחל לעצמו להגיע למצב שבו הוא מעורב בתביעה הקשורה בהיותו מעורב בתאונת דרכים, אם בתור הצד הפוגע, אם בתור הצד שנפגע ואם כהולך רגל שרק נקלע למקום שבו התרחשה תאונת דרכים. 

זה לא משנה באיזה צד אתם התביעה היא לא נגדכם אין כאן אשמים, קיימת תביעה אל מול חברות הביטוח. 

כאשר אדם נפגע בתאונת דרכים ישנה השפעה גדולה לכך על החיים שלו, בעיקר אם הוא נותר עם פגיעה /או פציעה שיש בהן כדי להשפיע על מהלך החיים התקין שלו. עליו לפנות מיד אל עו"ד תאונות דרכים כדי שעורך דין זה, המנוסה ומיומן בתחום יוכל לסייע לו ולייעץ לו כיצד הכי כדאי לו לפעול ומה הכי כדאי לו לעשות. למהירות הגשת התביעה יש יתרון ברור מאוד. 

סביר להניח שבמידה ואכן היו פגיעות בגוף, תוגש תביעה תאונת דרכים לבית הדין לתעבורה ושם ייפסק מי היה אשם בתאונה, כלומר מי גרם לה, בין אן ביודעים או שלא ביודעין, וגם ייפסק האם לצד השני מגיע לקבל פיצויים ומה יהיה גובה סכום הפיצויים. כך או כך, אין זה מעמד שנעים לקחת בו חלק, בעיקר כאשר מבודר בכמה דיונים שעלולים להתארך ולוקח זמן רב עד שמתקבלת פסיקה סופית ומתבצע הלכה למעשה גזר הדין.

מה יעשה עו"ד תאונות דרכים?

עורך דין שהתחום שבו הוא מתמחה הוא תאונות דרכים וענייני תעבורה יידע כיצד להציג בבית הדין את הראיות שבידיו וכיצד להגן על האינטרסים של הלקוח שלו. הוא יוכל לענות על כל שאלה שתעלה מהצד השני או על ידי השופט עצמו ויהיו לו הרבה טיעונים שיוכלו לשמש אותו כטיעוני נגד לכל טענה שתועלה על ידי עורך הדין של הצד השני. בנוסף, עו"ד תאונות דרכים מכיר היטב את כל חוקי התעבורה וחוקי הביטוח, הוא מעודכן בכל סייג ותקנה חדשה שמתעדכנים ואין ספק שהוא יוכל לעזור רבות ללקוח שלו בעזרת הידע והניסיון שצבר עם הזמן.

כאשר מוגשת תביעה תאונת דרכים כנגד חברת ביטוח , מומלץ לו לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום זה ללא שהות וללא עיכובים ובכך בעצם לעזור לעצמו לסיים מהר ככל האפשר את העניין ובמינימום נזקים לעצמו. 

אל תהסססו לפנות לעו"ד תאונות דרכים, מובטח לכם תוצאות אחרות, לא מדובר בצדק מדובר בפיצוי על פי חוק, ועל כן אתם חייבים עורך דין המתמחה בנזיקין ותביעות גוף. 

משרד עורכי דין ארירל סיאג
ייצוג נפגעי תאונות דרכים תאונות עבודה ורשלנות רפואית
www.as-adv.co.il
 
 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה