תקשור עם מלאכי הריפוי והאהבה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תקשור עם מלאכי הריפוי והאהבה 

מאת   29/01/2015 |  נצפה 4733 פעמים

רפאל: המלאך המביא ריפוי

 

רפאל הוא אחד מארבעת מלאכי השרת. רפאל מייצג את כוחו המרפא של האל. התחומים עליהם הוא חולש הם רפואה, ידע ומדעים.

הוא מוזכר במגילה יהודית עתיקה בשם "ספר רפאל". לפי המסורת הוא ריפא את יעקב מכאביו, ואת אברהם מכאבי ברית המילה המאוחרת שלו. הוא זה שנתן לשלמה המלך טבעת קסם שאפשרה לו להשלים את בניית המקדש. הוא לימד את נוח לבנות תיבה, ובגמר המבול נתן לו ספר רפואה.

הוא נחשב למלאך היחיד המסוגל לגרש את אשמדאי. הוא מגן העוורים והחלשים, ושומר על הטיילים. ישנם סיפורים המייחסים לו בנוסף ליכולת הריפוי גם חוש הומור, מה שמזכיר לנו שוב שהצחוק מרפא!

רפאל נחשב לחברותי שבמלאכים. הוא מביא ריפוי לגוף ולנפש, מרגוע ושמחה. ניתן לפנות אליו בבקשה לעזרה בריפוי מכל סוג, לצד טיפול באמצעות הרפואה הקונוונציונלית כמובן.

הספירה אליה מקביל רפאל היא הספירה השמינית, ששמה הוד. היות והצבע המקביל לספירת הוד הוא כתום, השתמשו בנר כתום במדיטציה זו ליצירת קשר עם רפאל.

בקורס תקשור עם מלאכים אני מלמד לתעל את אנרגיית הריפוי באמצעות סמל רייקי שנתקבל מרפאל בתקשור. השיטה אותה העביר בתקשור נקראת "רייקי מלאכים", והיא שיטה רבת עוצמה לריפוי ולהעצמה. אבל סמלי רייקי מותר ללמד רק במסגרת חניכה אישית, ולכן לא אוכל להציגם כאן. במקום זאת, אציע מדיטציה באמצעותה ניתן ליצור קשר עם רפאל.

 

תקשור עם המלאך רפאל

 

חניאל: המלאך שיביא לכם אהבה

 

חניאל אינו מלאך מוכר כמו רפאל ועם זאת חשיבותו רבה. משמעות שמו "חן האל". חניאל, הקרוי במקומות מסוימים גם אניאל או הניאל, נחשב לאחד המלאכים שמעורבותם בחיינו גדולה במיוחד, והשפעותיו רוחניות מאוד.

חניאל חולש על תחום היופי, האהבה וההרמוניה בעולם. הוא המלאך השולט על הרגשות ועל הנאות. זהו המלאך אותו מזמנים כאשר רוצים לשפר מערכת יחסים קיימת או לזמן לחיינו אהבה חדשה. הוא המלאך אליו פונים כשמבקשים לשפר יחסים משפחתיים, חברויות ויחסי עבודה. הוא גם המלאך המסוגל לרומם מצב רוח ולעזור לנו לצאת ממרה שחורה.

היות ותחומי שליטתו נחשבים ל"נקביים", הוא לרב מופיע בדמות נשית. רב המתקשרים רואים אותו בדמות של אישה יפה מאוד, בעלת תווי פנים עדינים וערפיליים משהו, מוקפת אור בצבעי ורוד וירוק. כנפיה כסופות או לבנות זוהרות, ומשווים לה מראה של פיה. לפעמים היא נושאת זר פרחים ונראית ככלה.

תפקידו של חניאל קשור לא רק לאינדיבידואלים, אלא גם לשבטים, עמים, ולאנושות ככלל. עיקר עיסוקו של חניאל בהנחלת המודעות לאהבה אוניברסאלית, מצרך נדיר ודרוש מאוד. כמלאך המשפיע על קבוצות של אנשים, חניאל הוא המלאך השומר של שליטים, נשיאים, מלכים, ומנהיגים. למעשה, של כל מי שעשוי להשפיע על אוכלוסיות רחבות.

חניאל מזוהה עם הספירה השביעית, נצח, שצבעה ירוק. תוכלו להשתמש בנר ירוק במהלך המדיטציה הבאה. הירוק מייצג את צ'אקרת הלב, ועוזר להתכוונן אל התדר של חניאל.

 

תקשור עם המלאך חניאל

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, אימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני), והכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066. מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה