מתנות ליום העצמאות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתנות ליום העצמאות 

מאת   24/03/2008 |  נצפה 4610 פעמים

אין כמו יום העצמאות, שמש בחוץ , כולם יוצאים לחופשה בת יומיים ורק אתה יושב שפוף. מה לך כי לא תשמח?

 אל דאגה העסקים יתחדשו עוד מחר, אבל בנתיים בוא תלמד איך תוכל להגביר מכירות לקראת יום העצמאות הבא כך שתוכל לנפוש בשקט גם אתה בידיעה שהרווחים שצברת לפניי מכסים את ההפסד בן היומיים. אנחנו מבטיחים לך שבסוף המאמר ישתפר מצבך.

 יום העצמאות הוא החג הלאומי של מדינת ישראל אשר מציין את ההכרזה על הקמתה בימי סיום המנדט הבריטי, יום העצמאות חל בתאריך ה' באייר או בסמוך לתאריך זה ועל כן כל אחד מאיתנו מחלק ומקבל מתנות ומזכרות ומוצרי שי. ביום העצמאות יכללו המתנות שנקבל גם את סמל המדינה ו/או את דגל ישראל דוגמת כובעים, דגלים, מחזיקי מפתחות סמלים ועוד.

 מתנה ליום העצמאות מכילה ערך סנטימנטאלי רב לעומת העלות הנמוכה שלה. נהוג לחלק מתנות ליום העצמאות בגני ילדים ובתי-ספר לתלמידים, במוסדות מדינה ובמפעלים לעובדים ולמנהלים. אז מה בעצם רוצים הלקוחות שלך? מה יעשה אותם שבעי רצון ובאופן ישיר יגבירו את הקניות דווקא אצלך? כנראה ש- מתנה ליום העצמאות. מתנה ליום העצמאות היא היום השיטה המועדפת ביותר היום לעידוד הקניות לפני החופשה. בדרך כלל כשאומרים מתנה ליום העצמאות מדובר על חולצות עם הדפסים שונים וכובעים המפארים את שנות המדינה, אך ישנה עוד מתנה ליום העצמאות שניתן לחלק ללקוחות, אין מדובר בפטישים או בקצף (אם כי גם אלו קיימים למכביר).

 המתנה האולטימטיבית ללקוחות הן סט של מספר מוצרים, זולים יחסית, אבל מוצרים שילבישו את הלקוח ויהיו בגדר מתנה ליום העצמאות, כזאת שמקבלים רק אצלך. אתה יכול לדוגמה לתת ללקוחות שלך מתנה עם היציאה מהחנות, חולצה וכובע עם הדפס של דגל ישראל וסמל החברה שלך משולבים, זאת מתנה ליום העצמאות. אבל זאת לא האופציה היחידה, תחשוב על אפשרות להזמין מספר מוצרים שישמשו את הלקוחות שלך בחגיגות ערב יום העצמאות, לדוגמה, מספר גאדג'טים בתוך איזו חבילה יפה, גם זאת מתנה ליום העצמאות.

 מה אתה מרוויח מזה? לקוחות, הרבה לקוחות, שמועות במדינת ישראל עוברות מהר וגם השמועה על החנות שמחלקת מתנה ליום העצמאות לכל קונה, תתפשט כמו אש בשדה קוצים. אתה מרוויח מזה עוד דבר בנוסף, אם תנקוט בשיטה הנכונה ותדאג מראש להכניס את הסמל שלך לכל מוצר שאתה מחלק כ- מתנה ליום העצמאות אתה בעצם מרוויח מסע פרסום שימשך לפחות כמה ימים.

צבי סתוי, מנהל - 30 שנות ניסיון במוצרי פרסום.סתיו מוצרי פרסום ,קידום מכירות, מתנות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה