כיצד תתקשרו עם אליהו הנביא?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד תתקשרו עם אליהו הנביא? 

מאת   01/01/2015 |  נצפה 2755 פעמים

סנדלפון: המלאך שיפתח בפניכם את שערי השמיים

 

סנדלפון, המלאך בעל השם המוזר, הוא מלאך חשוב במיוחד. לפי המסורת זהו אליהו הנביא, שהפך מלאך אחרי שעלה במרכבה השמיימה. סנדלפון מככב במדרש, בתלמוד ובקבלה. מסופר עליו שהוא שומר שער הרקיע ונושא את תפילות בני האדם השמימה. אחד הסיפורים אודותיו מציג אותו כטווה מתפילותיהם של בני האדם זרים לראש האל. הוא מכונה "מלאך התפילה".

בניגוד למלאכים אחרים, שנבראו מלכתחילה כישויות אור, המלאך סנדלפון היה אדם (אליהו הנביא), שחי את חייו במימד הפיסי לפני שהפך מלאך. ככזה, הוא מבין ללב האדם, ומשמש כמגשר בין בני האדם למלאכים האחרים. יצירת הקשר עם סנדלפון, לפיכך, קודמת ליצירת קשר עם כל מלאך אחר. במובן זה הוא המלאך המזוהה ביותר עם רוחניות.

כשהוא מופיע במדיטציות תקשור הוא נוטה להראות גבוה במיוחד, לעיתים עוטה גלימה שחורה שנראית כשמי הלילה, נושא מטה מעץ זית, וכפי ששמו מרמז... נועל סנדלים!

 

תקשור עם המלאך סנדלפון

 

 

אוריאל: המלאך שיאיר לכם את הדרך

 

אוריאל הינו אחד מארבעת מלאכי השרת, העומדים לפני כס האל. משמעות שמו – "אור האל". נוכחותו רבת ההוד מביאה משהו מזוהרו הבלתי נתפס של האל. בגלל הקשר שלו לאור, הוא מזוהה עם הברק והרעם, ולכן נתפס לעיתים כמאיים.

ישנה מסורת המייחסת לאוריאל את האזהרה לנוח על המבול הקרב, מה שהעניק לו את הכינוי "מלאך הישועה", המראה את הדרך בשעת מצוקה.

לפי מסורת מסוימת הוא שנתן את הקבלה לבני האדם, והוא שגילה את סודות השמיים לעזרא.

בנצרות הוא נחשב אחד משבעת המלאכים החשובים, אך הפסיק להימנות עליהם בעקבות החלטת מועצת הכנסיה בשנת  745. יתכן שהכנסיה, שהבחינה בפופולאריות הרבה לה זכה, חששה שיתפס על ידי המאמינים כאל בזכות עצמו. עם זאת, הוא נשאר משמעותי לנוצרים כקדוש אוריאל, המוצג כשכף ידו פתוחה ובתוכה להבה.

כאורו של האל, הוא יכול להראות לכם את הדרך בשעות החשוכות של חייכם. הוא ישמש מנחה לדרך הפעולה הנכונה ויעזור לכם להגיע אל האמת שלכם. הוא יחדד את חושיכם ויצביע על הדרך שאיבדתם. לעיתים קרובות, יחשוף בפניכם צדדים נסתרים הנוגעים לנושא שהעליתם בפניו, ויראה לכם כיצד להפוך חסרון ליתרון.

אוריאל מקביל לספירה התחתונה – העשירית - ספירת מלכות, שצבעה חום. לפני תחילת המדיטציה, תוכלו להדליק נר חום. הרטט של הצבע החום יסייע בידכם להתאים עצמכם לתדר של מלאך זה.

 

תקשור עם המלאך אוריאל

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, אימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני), והכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066. מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה