מערכת ניהול דוחות איכות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מערכת ניהול דוחות איכות 

מאת   23/12/2014 |  נצפה 2720 פעמים

פעילות אבטחת איכות דורשת רישום, המון רישום.  ברגע שפעילות זאת מתרכזת אצל אדם אחד הסדר קיים בדרך כלל. אך כאשר מספר עובדים נדרשים לעבוד עם מספר טפסים בצורה אחידה, לשמור אותם במקום מוגדר עם שם אחיד, ומה שהכי חשוב, לוודא ביצוע של הרשום בטפסים, כמות הבעיות עולה.  תוכנת ניהול דוחות איכות מאפשרת לבצע את כל הפעולות האוטומטיות הדרושות, דואגת לתצורה ומשחררת עובדים מצורך לחפש מידע.  

 

 מטרות של המערכת ניהול דוחות איכות:

 

פונקציות של המערכת ניהול דוחות איכות:

 

השוני בין מערכות ניהול דוחות איכות:

 היות וכמות פעולות מערכת דוחות איכות נדרשת לבצע לא גבוהה, ההבדל בין מערכות שונות הוא לא ב "מה?" אלה ב"איך?".  איך נראים הטפסים, כמה נוח לגשת אליהם, איך נראה עיבוד תמלילים ומחולל גרפים, כמה קל להזיון דוח איכות חדש למערכת או להגדיר סוג נוסף של הטופס.

  מאפיין נוסף של מערכת ניהול דוחות איכות הוא מידת ה"אקטיביות" שלה.  האם מערכת משמשת רק כמין פנקס לרישום מידע, או שהיא מסוגלת גם להתריע על מועד סיום ביצוע פעולה, אי-תקינות של יחידת ציוד עליה נפתח דוח חריגה, הצטברות אירועי איכות פתוחים בחברה. פרט לסדר וארגון במחלקת אבטחת איכות, המערכת צריכה גם לעזור להטמיע סדר זה בכל הארגון. 

המערכות הטובות מתאפיינות ב:

 

לסיכום:

  בחירת כלים נכונים בסיס להצלחת עבודה.  עמידה בדרישות תקני איכות, ניהול שיפור ייזום ומעגל האיכות הם משימה לא פשוטה. מערכת ניהול דוחות איכות היא כלי פשוט ויעיל לשיפור ביצועים של מחלקת אבטחת איכות והארגון כולו.   

!www.zorgtech.co.il Smart, effective, excellent  יעוץ תפעול ויצור, יישום של ניהול רזה, תורת האילוצים TOC ושש סיגמה ברצפת היצור, ניתוח מידע תפעולי, ניתוחי אמינות וזמינות, תוכנת אחזקה ועוד..

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה