תקשור דרך חלומות ואותות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תקשור דרך חלומות ואותות 

מאת   01/12/2014 |  נצפה 2365 פעמים

המדריכים מדברים איתנו יום ולילה, אלא שבשעות היום המיינד שלנו עסוק בחשיבה תמידית, המפריעה לנו לקבל את המסרים שמעבירים המדריכים. בלילה מתנקה הראש ממחשבות, ותקשורת עם המדריכים נעשית אפשרית יותר. עם זאת, רב התקשורת עם המדריכים, גם בחלומות, מוסווית על ידי תכנים אישיים שמקורם בתת המודע. חלומות משקפים את הזכרונות שלנו, מעלים לפני השטח את הפחדים והתקוות שלנו, ומשמשים אותנו לעיבוד חוויות מהיום שעברנו. על מנת לזהות את התכנים המתוקשרים על רקע כל אלה, יש לנסות ולבודד אותם. השיטה שאציג לזימון מדריכים בחלום היא אחת הדרכים לעשות זאת. שיטה אחרת, אותה אני מלמד בקורסי רוחניות, עושה שימוש בקמיע כתוב מיוחד ששמים תחת הכרית לזימון המדריך בלילה. בכל מקרה, אל תצפו בהכרח לתוצאות מיידיות. ההתמדה במקרה זה היא משמעותית ביותר, היות והיא תאמן את המיינד שלכם לבודד את המסרים המתוקשרים מבליל התכנים המנטליים המרכיבים את החלומות, ועם ההתמדה יגיעו גם התוצאות.

 

זימון מדריכים בחלום

 

קבלת אותות ממדריכים בחיי היומיום

 

כאשר יכולות התקשור יתפתחו אצלכם, המדריכים יתחילו לדבר אליכם גם במהלך חיי היומיום שלכם. אתם תוכלו לשאול שאלות ספציפיות, ולקבל מן המדריכים תשובות באמצעות אותות וסמלים שיתקבלו מיד לאחר ששאלתם את השאלה.

באחד המפגשים בקורס להכשרת מרפאים בתקשור אני שולח את התלמידים עם שאלה החוצה מהכיתה. הם מתבקשים לצאת לרחוב ולספר לי אחר כך מה ראו. כולם, כמעט ללא יוצא מן הכלל, חוזרים עם מסרים ברורים המהווים תשובות לשאלותיהם. לפעמים התשובה התקבלה משלט או פרסומת שעיניהם נתקלו בהם מיד כשיצאו מדלת בית הספר. לפעמים אזניהם קלטו שיחה בין אנשים, שלמרות שלא הופנתה רשמית אליהם, נראה שמתייחסת לשאלה שהם העלו, ונותנת להם את כוון הפעולה הנכון. במקרים אחרים, הרוח גלגלה ליד רגליהם פתק שעליו היתה רשומה התשובה המבוקשת. המסרים כל כך מדויקים, עד שלעיתים קרובות הם עושים שימוש במילים המדויקות באמצעותן נשאלה השאלה. ואם נשארה עדיין שאלה כלשהי ללא מענה, אנו משלימים את המידע החסר באמצעות קלפי מסרים.

 

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, אימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני), והכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066. מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה