כיצד לתקשר עם ישויות רוחניות גבוהות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לתקשר עם ישויות רוחניות גבוהות?  

מאת   04/11/2014 |  נצפה 2357 פעמים

במאמרי הקודם הסברתי מיהם שליחי האור ומהן המועצות הרוחניות. תקשור עם ישויות גבוהות ומועצות של ישויות מוארות מן הסוג שתארתי, דורש מיומנות בטכניקות הבסיסיות יותר שהצגתי לפני כן, היות והתדרים של ישויות אלה גבוהים במיוחד.

ישנן טכניקות שונות לתקשר ישויות גבוהות מסוג זה. אני אציג כאן טכניקה שמצאתי כיעילה במיוחד, בשל השימוש שהיא עושה בסמל הפירמידה.

הפירמידה היא סמל קדום ורב עוצמה, שלפי תפיסות מסוימות ניתן לאנושות על ידי השליחים עצמם. מרכז הכוח של הפירמידה נמצא במרכזה, בערך בשליש מגובהה. בנוסף לשימוש שנעשה במדיטציה בסמל הפירמידה, ישתלבו גם המספר המיסטי 7, והצבעים סגול וזהב, שלכולם סגולות של העלאת תדרים.

 

מדיטציית הפירמידה

 

תקשור בטראנס מלא

ברב המקרים המידע שיתקבל בתוך הפירמידה יתקבל במצב של טראנס חלקי. כלומר, אתם תהיו מודעים לחלוטין לעצמכם תוך כדי התהליך. במקרים מיוחדים מאוד יתכן ותחוו טראנס מלא, בו לא תהיו מודעים לעצמכם תוך כדי תהליך התקשור. האגו, במקרה זה, מושם הצידה, והישות המתקשרת עושה שימוש בגופכם להעברת המסר.

תקשור בטראנס מלא הוא תהליך מרתק אך מורכב. הוא לא קורה בדרך כלל כאשר אתם לבד, היות ולא יהיה מי שיקשיב למסרים שתעבירו ויתעד אותם. מתקשרים ידועים עובדים לרב בטראנס מלא. זוהי מיומנות הנרכשת בהדרגה, שכן היא דורשת מאיתנו לוותר באופן מלא על שליטה ולהפקיד את גופנו בידי ישות אחרת, שתעשה שימוש במיתרי הקול שלנו בכדי להעביר מסרים לנוכחים. כמו בכל מערכת יחסים, הטראנס מושג בהדרגה, תוך כדי בניית האמון עם הישות המתקשרת דרכנו. עלינו להרגיש מספיק נינוחים ובטוחים באותה ישות בכדי להיות מוכנים לדחוק את האגו שלנו הצידה ולאפשר לישות אחרת לשלוט בגופנו, אפילו למשך פרק זמן מוגבל.

בקורסי תקשור ורוחניות שאני מנחה אני מלמד את הטכניקה באמצעותה ניתן להכנס למצב של טראנס מלא. אני נמנע מללמד שיטה זו באמצעות מאמר, היות ונראה לי לא אחראי לעשות זאת. טראנס הוא הטכניקה המתקדמת ביותר של תקשור וככזו יש ללמוד ולתרגל אותה לראשונה תחת פיקוח מקצועי, במסגרת סדנא לתקשור.

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, אימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני) והכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066. מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה