קבל את המידע הייחודי שחיכית לו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קבל את המידע הייחודי שחיכית לו 

מאת   26/10/2014 |  נצפה 1341 פעמים

שנים רבות של עיסוק ומחקר בתחום, של צבירת ניסיון ומיומנות במסחר בנושא, ובעיקר בעסקאות במט"ח, סחורות ומדדים, מאפשרות בקיאות רבה במכלול הנגזרים הקיימים.

הרצון לסייע לסוחרים מתחילים וותיקים כאחד הולידה את הרעיון לשתף אותך ורבים מהסוחרים כמותך במידע הרב שיכול לעזור לך להצליח.

בראש ובראשונה הכוונה לספק לך ידע שבאמצעות יישומו תנסה להימנע עד כמה שניתן להפסיד! שכן הכישלונות בשוק ההון הם נחלתם של למעלה מתשעים (!) אחוזים מכלל הסוחרים, לצער כולנו.

אבל ברור שיש לך גם עניין רב באינפורמציה שתעניק לך אפשרויות להרוויח ולהגדיל את תיק השקעותיך. גם במישור זה ישנה כוונה לתרום לך.

לשם כך כמובן עליך להגדיר איזה מידע חסר לך, למה אתה זקוק?

האם חשוב לך לדעת מהם "המוקשים" מהם עליך להישמר? מהם ההבדלים בין סוגי הניתוח – טכני או פונדמנטלי? מהם האינדיקאטורים והאוסילאטורים השונים והאם כדאי להסתמך עליהם במסחר, ואם כן – באילו תנאים?

אולי מעניינת אותך מאוד פסיכולוגיית המסחר? איך להתייחס ל"מומחים" בתחום ולסקירות בהן אתה נתקל? מהן אסטרטגיות ושיטות מסחר? האם כדאי לך לצרף "רובוטים" שינהלו את תיק ההשקעות שלך, או אולי איתותי מסחר, מסחר אוטומאטי, מסחר חברתי ודומיהם?

חשוב לך לדעת על תוכנות המסחר השונות, ההבדלים ביניהן והכדאיות בהחלטה לנהל את הפוזיציות שלך בתוכנה זו או אחרת? מתי וכמה זמן כדאי לעבוד על תוכנת "דמו" ומתי רצוי וניתן לעבור ממנה לכזו שמספקת מסחר "חי"?

ניראה שהנקודה ברורה. אתה יכול לפנות בבקשה לקבלת כל נושא שיש לך עניין או צורך לקבל אודותיו מושג, ושהנך מאמין שיוכל לעזור להצלחתך – קודם כל לנסות ולהימנע מלהפסיד! ולאחר מכן לעשות מאמץ להרוויח!

הרעיון הוא פשוט. את הבקשות תוכל להעלות דרך "צור קשר" באתר. הנושאים הראשונים שתהיה להן דרישה רבה מצד הפונים יקבלו חשיפה במאמרים הבאים.

כך שכל מה שעליך לעשות כרגע – זה לבחור נושא שחשוב לך לקבל עליו מידע ולהציג אותו כבר עכשיו דרך "צור קשר" באתר. 

95% מפסידים בשוק ההון! - אל תהיה אחד מהם!


למד את הסיבות החדות והברורות לכישלון רוב הסוחרים והבן כיצד אתה תימנע מכך!


קבל את הדו"ח החינמי: "כיצד תימנע עצמך מהפסדים"


הכותב הנו בעל האתר www.fxitsrun.com העוסק במסחר בשוק ההון

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה