ביטוח תאונות אישיות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ביטוח תאונות אישיות 

מאת   13/10/2014 |  נצפה 3168 פעמים

אחד מהגיבויים החיוניים בחיים הם ביטוחים, אשר כל ביטוח מסוג אחר מכסה אופציות שונות. בכדי להיות בטוחים ולהרגיש שקט נפשי ללא דאגות, חשוב להשקיע במגוון ביטוחים בכדי להיות מכוסים באופן מלא. בדרך כלל כאשר לוקחים משכנתא על בית, בין היתר עושים ביטוח חיים וביטוח מבנה, שמכסים הן את האפשרות שיקרה משהו למבנה בו אנחנו מתגוררים, כגון תופעות טבע שונות, שריפה וכדומה והן מקרים שונים בהם מפרנס הבית נפטר והמשפחה נאלצת להתמודד עם תשלומי המשכנתא. בנוסף לאלה, ישנו ביטוח תאונות אישיות שמקנה שקט נפשי במקרה של תאונה ופגיעה גופנית בעקבותיה.

מה הכיסוי שהביטוח מקנה?

ביטוח תאונות אישיות מכסה פגיעות פתאומיות כמו נפילה במהלך ירידה במדרגות, אלימות, נזק ישיר שנעשה על ידי המבוטח בטעות וכדומה. מאחר שלכל חברת ביטוח יש כיסוי שונה וחבילת ביטוח שונה, חשוב לקחת בחשבון את הכיסויים השונים ואת מה שכל אחד מהם כולל. שימו לב כי ביטוח תאונות אישיות בדרך כלל לא מכסה שימוש בסמים, התאבדות, התפרעות מכוונת, אלימות מילולית, שימוש בתרופות ללא מרשם, פגיעה באמצעות חומר גרעיני וכדומה. מה גם, שחברות הביטוח לעיתים מפסיקות את הביטוח במהלך הריון או לידה ולאחר מכן מחזירים אותו או כאשר מדובר בנכות או פגיעה בגוף שהתרחשה טרם ההצטרפות.

ביטוח בהתאמה אישית

כל סוג של ביטוח מכסה בצורה שונה את המבוטח, גם בעקבות החבילה שנבחרה וגם בעקבות מצבו האישי והספציפי של אותו מבוטח כגון גיל, מצב בריאותי, מידת הסיכון בעבודה היומיומית וכדומה. במידה ואתם בוחנים מספר פוליסות ביטוח תאונות אישיות ומנסים להשוות, חשוב שתבינו כי לכל מבוטח מותאמת חבילה מסוימת, לפי תנאים שונים עליהם מחליטה חברת הביטוח. ביטוח תאונות אישיות ניתן גם לנותני שירות העובדים בסיכון גבוה כמו מדריכי טיסה, מדריכי צלילה וכדומה, אלה צריכים להיות בעלים של ביטוח תאונות אישיות קיבוצי.

ביטוח תלמידים

בין היתר ישנו ביטוח תאונות אישיות עבור תלמידים, ביטוח המבטח אותם בשטח בית הספר ובמהלך פעילויות מטעם בית הספר כגון סדנאות וטיולים. במידה והתלמיד הוא קטין, ההורים זכאים לתבוע את דמי הפוליסה, אך לאחר גיל 18 עליו לתבוע בכוחות עצמו

איציק

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה