סוגים של פחי אשפה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סוגים של פחי אשפה 

מאת   06/10/2014 |  נצפה 2597 פעמים

אילו סוגים של פחי אשפה קיימים?

ישנם סוגים רבים של פחי אשפה אשר נוצרו במטרה לתת את המענה הטוב ביותר לצורך באחסון ושינוע של הפסולת המופקת על ידי האדם. אז אילו סוגים של פחי אשפה בעצם יש? פחי אשפה נחלקים למספר סוגים: חלקם נועדו לשרת בעיקר את ענפי התעשייה השונים ואת המגזר העסקי, אחרים מתאימים יותר לשילוב באזורים עירוניים ואזורים בהם כמות הפסולת המופקת היא קטנה יותר. בין סוגי פחי האשפה נמנים: מכולות אשפה, דחסניות אשפה, פחי אשפה מוטמנים, עגלות אשפה ועוד.

מכולות אשפה מתאימות לשילוב הן באזורים מאוכלסים והן באזורי תעשייה היות ונפחם נע מנפחים קטנים מאוד לנפחים גדולים כך שניתן להתאים את גודלן לצורך במקום אחסון עבור הפסולת המושלכת. עם זאת, חזותם של מכולות אשפה איננה נאה כל כך, ולאור זאת מומלץ למקם אותן באזורי תעשייה ובאזורים לא מיושבים על ידי האדם.

לעומת מכולות אשפה, פחי אשפה מוטמנים הם פחי אשפה אידיאליים לשילוב בשכונות מגורים: פח אשפה מוטמן כמעט ואינו נראה לעין היות ומרבית נפחו טמון בתוך בור שנחפר באדמה. חלקו העליון של הפח מעוצב באסתטיות ואינו הורס את הנראות של הנוף הכללי בשכונה.

עגלות אשפה בעלות נפח קטן יחסית ומתאימות לאזורים בהם כמות הפסולת הנזרקת היא קטנה. יתרונן בכך שהן מצוידות בגלגלים וניתן להעבירן ממקום למקום בקלות, ובנוסף, לאור גודלן הקטן אפשר בקלות לרוקן את תכולתן לתוך משאיות אשפה ייעודית.

דחסניות אשפה, לעומת זאת, הם פחי אשפה אידיאליים לאזורי תעשייה – פחי אשפה אלו דוחסים את הפסולת ומצמצמים את הנפח שלה. יכולת ההכלה של דחסניות אשפה היא מדהימה והפח מומלץ לכל מפעל העוסק בפעילות יצרנית ומייצר כמויות גדולות של פסולת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה