ללמוד אנגלית לעתיד המקצועי והאישי שלנו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ללמוד אנגלית לעתיד המקצועי והאישי שלנו 

מאת   23/09/2014 |  נצפה 1959 פעמים

מנסים להתקבל לעבודה בה נדרשת ידיעת השפה האנגלית? מתכננים לנסוע לחו"ל? רוצים לשפר את האנגלית שלכם? לא משנה מה הסיבה, צריך ללמוד אנגלית! קורס אנגלית מקצועי עם מיטב השיטות ומורים מיומנים שיעזרו לכם לרכוש שליטה מלאה בשפה האנגלית. כל הקורסים, כל היתרונות, במחירים פנטסטיים!

הצורך:
בעולמנו, שהינו כפר גלובלי אחד גדול, אין ספק שאי ידיעת השפה האנגלית מונעת מאיתנו להתקדם ולהתמצא בתחומים שונים ומגוונים.

האנגלית היא השפה הרשמית הבין לאומית ליצירת תקשורת בין מדינות ועמים והיא תנאי הכרחי לקבלה במקומות עבודה רבים, אשר יבדקו את רמת האנגלית שלכם באמצעות מבחן קבלה או אפילו בראיון עצמו שייערך בשפה האנגלית.

אי ידיעת השפה האנגלית במקום עבודה היא מילה נרדפת לחוסר יכולת להתקדם בארגון.

למה אינגליש?
אין זה סוד כי היום נדרשת הבנת השפה האנגלית בכל מקום אליו תיגשו, אם זה במקומות עבודה, בנסיעות לחו"ל, אפילו בקריאת הוראות הרכבה של מוצר שרכשתם.

אנגלית היא השפה הבין לאומית הרשמית, המשמשת לתקשורת בין אנשים ממדינות שונות, בין חברות, ובכל מקום אחר. אפילו ילדים המשחקים במשחק מחשב נתקלים פעמים רבות במשחקים בשפה האנגלית.

לכן, לימודי אנגלית הם הדבר המתבקש ביותר, בעולם בו הדרישה להכרת השפה היא חד משמעית.

אם נמאס לכם להפסיד מקום עבודה שווה, שוב לא הצלחתם לשאול בטיול בחו"ל איך מגיעים לכיכר, או אם אתם מחפשים מידע בגוגל ולא מבינים כלום, כנראה שהגיע הזמן לחשוב על לימוד אנגלית.

על הקורס:
לימודי קורס אנגלית משמעם לפתח את יכולת הקריאה, להבין את כללי הדקדוק בכתיבה ובדיבור, לחזק את יכולת השיחה תוך העשרת אוצר המילים.

הקורס מתקיים תוך הבנה ושימת דגש על הצרכים השונים המניעים את התלמיד ללמוד אנגלית, כמו למשל הצורך באנגלית עסקית שם נדרשת רמת ניסוח ויכולת לדיאלוג מנוסחים היטב ובצורה מקצועית, הצורך לשפר את האנגלית על מנת להיות מסוגל לעבור מבחני קבלה לעבודה, ועוד.

מסיבה זו מציעים הקורסים כתות לימוד קטנות ואינטימיות, המורכבות מתלמידים באותה רמה ואשר הצטרפו לקורס ממניעים דומים.

התכנים:
כדי ללמוד אנגלית בצורה הנכונה ביותר, מאפיין הקורס את הרמה שלכם ומחלק אותה למתחילים ולמתקדמים. כל תוכנית מותאמת לרמת התלמיד.

הלימודים מתמקדים בתרגול רב, בפיתוח כישורי ההתבטאות באנגלית, הן בכתב והן בעל פה, בשיפור יכולת הקריאה והעשרת הדקדוק והניסוח.

הקורסים מתקיימים בהתאם לנוחיותכם, בבוקר וגם בערב. שיהיה לכם בהצלחה!

סטאדי פור יו פורטל לימודים מקיף המציע לכם מגוון גדול של מסלולי לימוד בישראל.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה