מה חשוב לדעת לקראת מכירת רכבים לברזל באזור מרכז הארץ
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה חשוב לדעת לקראת מכירת רכבים לברזל באזור מרכז הארץ 

מאת   16/09/2014 |  נצפה 1269 פעמים

אם יש לכם רכב ישן אותו לא ניתן יהיה להחזיר אל הכביש או למכור בקלות, טוב תעשו אם תפנו במהרה אל אדם אשר קונה רכבים לברזל או לפירוק. הזמן אותו תשקיעו  במאמצים למכור בעצמכם את הרכב אינו מצדיק את התמורה הכספית אותה תקבלו, הזמן שלכם הוא משאב מאוד יקר. בעבור רכבים ישנים בהם לא ניתן לנסוע לא תצליחו לקבל סכומי כסף גדולים (אלא אם מדובר ברכב אספנות). גם רוכש הרכב לא יוכל להפיק ממנו רווח רב, כל שיוכל לעשות הוא לפרק את הרכב למטרת מכירת חלפים או מחזור ברזל. אם ירצה בעל הרכב החדש להחזיר אותו אל הכביש יהיה עליו להשקיע סכום כסף משמעותי בתיקונים.

למי כדאי למכור רכב למטרת ברזל או פירוק?

זהו השלב בו תרצו להיפרד מהרכב שלכם במהרה ובראש שקט, חפשו אחר בעלי מקצוע מורשים ומקצועיים, בעל מקצוע המספק את כל האישורים הדרושים, הסכם כתוב וגם הוכחה להעברת הבעלות על הרכב אליו. לא תרצו לקבל פניות או קנסות מהרשויות על רכב הנמצא בבעלותכם ויש לפנות ממגרשים או מהכביש. פנייה אל גוף מסודר ואמין תמנע צרות עתידיות. ההמלצה היא לפנות למגרש העוסק בפירוק רכבים אשר פועל בתחום באופן שוטף ויודע לתת מענה מלא לקניית הרכב מלבד לתשלום...

מה עושים כאשר הרכב אינו נוסע כלל?

ראשית, אפשר להירגע, אתם לא הראשונים להיתקע עם רכב תקול ללא טסט וללא יכולת הנעה. רכבים ישנים ותקולים נמכרים למטרת פירוק גם כאשר לא ניתן לנסוע בהם. אדם אשר קונה רכבים לפירוק לוקח בחשבון כי בחלק מהמקרים יהיה עליו להגיע אל המקום עם גרר בכדי לאסוף את הרכב. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אותו קונה רכבים לברזל או לפירוק ולהזמין אותו אליכם לבחינת הרכב וקבלת פרטים נוספים. חשוב לעדכנו כבר בשיחה הראשונה כי הרכב אינו מסוגל לנסוע כלל.

מהו סכום הכסף אותו אוכל לקבל בעבור הרכב?

התשלום בעבור הרכב מתבצע עם העברת הבעלות במזומן או בצ'ק. לרוב, אין מדובר בסכומים גבוהים היות והשווי הכללי של הרכב בשוק אינו גבוה. בעבור רכבים ישנים ותקולים תצליחו לקבל סכומים של כמה מאות שקלים, מעטים הם המקרים בהם שווי הרכב מגיע לכמה אלפי שקלים. 
כמובן, לכל כלל יש יוצא מן הכלל והמחיר נגזר מיחס ישיר לסוג הרכב, המודל שלו, מצבו המכאני וכד'. ככל שניתן להפיק מהרכב יותר רווחים כך יהיה ניתן לקבל בעבורו תגמול גבוה יותר. 

אוהבת ללמוד ולהפתח אישית תמיד. אחרי הכרות עם השפה הספרדית ובעקבות לימודי ספרדית למתחילים התאהבתי בשפה והחלטתי לשתף אחרים בנקודת מבטי בעניין.
לדעתי אילו ממכם שאוהבים ללמוד יהנו מתהליך של לימוד ספרדית ויוכלו להפיק המון ברמה האישית וכיף בכלל...
באילו דרכים אפשר ללמוד ספרדית בקלות???

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה