תקשור למפגש עם המדריך האינדיאני שלכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תקשור למפגש עם המדריך האינדיאני שלכם 

מאת   01/09/2014 |  נצפה 2730 פעמים

חיות טוטם: מדריכי רפואה אינדיאניים

 

מרפאים שאמאניים, אינדיאנים ואחרים, רואים מדריכי רפואה כחיות עוצמה, המכונות לעיתים גם חיות טוטם. המדריכים לובשים את דמותו של בעל חיים זה או אחר, כשהם מופיעים בפני השאמאן. באופן זה ברור לשאמאן מה העוצמה אותו מביא לו מדריך הרפואה. לדוגמא, הפיל עשוי להביא איכויות כגון סבלנות ואורך רוח, הפנתר עשוי להביא מהירות, הנץ יביא יכולת ראיה למרחוק וכך הלאה.

כולנו, גם העירוניים והמנותקים ביותר מן הטבע, עדיין נושאים בתוכנו את הזכרון הארכיטיפי הקדום של בעלי חיים כמקור להשראה והעצמה, ולכן המפגש עם חיית העוצמה משמעותי וחזק כל כך.

 

מה משמעות חיית העוצמה שלי?

במדיטציה שנערוך כעת אתם תפגשו את חיית העוצמה שלכם. מדריכים אלה מרפאים מעצם המפגש והאינטראקציה עימם. כלומר, בעל החיים שתפגשו בתהליך המדיטציה יסביר לכם מה הכוח שהוא מביא לכם, אך יותר מכך הוא יעניק לכם מעוצמתו מעצם הקשר שיווצר ביניכם. זה האופן בו עובד התקשור כתהליך של ריפוי והעצמה.

בעל החיים עצמו יכול להיות קטן כגדול. הוא עשוי להיות יונק, צפור, דג או חרק. הוא עשוי אפילו להיות בעל חיים מיתי (כמו חד קרן), או בעל חיים נכחד (כגון דינוזאור). כל בעלי החיים שתפגשו אינם רוח של בעל חיים ספציפי, כי אם ארכיטיפ של אותו בעל חיים. מעין רוח קולקטיבית של הגזע שהוא מייצג.

אם נחזור על המדיטציה יתכן ונפגוש שוב ושוב את אותו בעל חיים. במקרים אחרים, יתכן ויופיעו בעלי חיים שונים, בהתאם לכוח לו אנו זקוקים באותו רגע. לדוגמא - יתכן שכרגע אתה זקוק ליכולת לראות דברים מלמעלה, כלומר לזכות לראייה רחבה של חייך ולהבין דברים שקשה לך מנקודת הראות הצרה שבה אתה נמצא כרגע. לכן, יתכן שחיית העוצמה שתופיע לפניך אם תערוך את המדיטציה כעת תהיה למשל נשר. לעומת זאת, בזמן אחר יתכן שהדבר שתהיה זקוק לו יותר מכל הוא עוצמה פנימית, כוח סבל ויכולת להתמודד עם יריבים אגרסיביים וחזקים. אם תערוך מדיטציה אז יתכן שתפגוש דוקא חיית עוצמה כמו דוב.

תקשור למפגש עם חיית העוצמה יערך ביער. היער מייצג במחשבה הקולקטיבית שלנו את כל מה שטבעי ופראי. בהיותו בית גידול למגוון רחב של בעלי חיים, הוא מתאים מאוד כזירת המפגש עם חיית העוצמה.

 

המדיטציה למפגש עם חיית העוצמה

 

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני). הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066. מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה