5 סיבות מדוע כדאי לך להשתמש בתבניות לכתיבת מאמרים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

5 סיבות מדוע כדאי לך להשתמש בתבניות לכתיבת מאמרים 

מאת   25/08/2014 |  נצפה 2885 פעמים

כל מי שפרסם אי-פעם מאמר באתר הזה עשה זאת לתכלית כלשהי. יש כאלו שניסו לייצר תנועה לאתר שלהם, אחרים ביקשו להרוויח קישור לטובת קידום האתר במנועי החיפוש, ויש כאלו שמסתפקים בהצגת הידע שלהם ובניית אוטוריטה. וכל אלו כאחד יודעים שכאשר מדובר בפרסום תכנים - כמה שיותר - יותר טוב.

הבעיה היא שבימינו המידע מתחדש כל כך מהר, עד שמי שאינו מפרסם בתדירות גבוהה נדחק לאחור. רוב האנשים מתקשים לייצר תכנים מעניינים ומקוריים בתדירות מספקת. גם מפני שהם עסוקים בניהול החיים והפרנסה שלהם, וגם מפני שקשה לחשוב על רעיונות חדשים וצורות חדשות להציג את המידע  - במיוחד כאשר עוסקים בתחום מקצועי ממוקד.

אחד הפתרונות הטובים לבעיה הוא שימוש בתבניות כתיבה מובנות. הנה חמש סיבות מדוע אני אוהב להשתמש בתבניות כאלו:

יש מגוון גדול של תבניות, ועצם סקירת שמות התבניות כבר מעוררת רעיונות לכתיבה. נסו להשלים במילה או שתיים מהתחום שלכם את הכותרות הבאות ותבינו את כוונתי -  "מבט היסטורי על...", "עמדה שנויה במחלוקת", "שלושת השלבים של..."

תבנית כתיבה מפרקת את התהליך לסדרה של שלבים. במקום לחשוב ולנסות לארגן מראש את כל תוכן המאמר אפשר להתמקד בכל פעם בחלק אחד, והתבנית מוליכה את הכותב ברצף הגיוני שמייצר טקסט בעל משמעות.

תבניות כתיבה חוסכות את הצורך של כותבים רבים לכתוב, ואחר כך לחזור ולערוך את הכתוב. המבנה הסדור המחולק למקטעים הגיוניים מייצר פסקאות פשוטות ובהירות כבר בכתיבה ראשונה.

תבניות הכתיבה מאפשרות לכותב להציג את אותו הידע מזווית אחרת והקשר אחר בכל פעם. כך אפשר לשוב ולכתוב בתחום ההתמחות שלכם עוד ועוד מבלי לחזור על עצמכם.

והחשוב מכל - בגלל כל הסיבות שמניתי, כתיבה באמצעות תבניות חוסכת המון זמן! את המאמר הזה כתבתי תוך שימוש בתבנית "אני אוהב" וכתיבתו, מהרגע הראשון ועד הסיום, ארכה קצת פחות מאחת-עשרה דקות.

אז לסיכום - אם אתם נדרשים לכתוב תכנים בתדירות גבוהה, כתיבה בעזרת תבניות היא כלי שאתם פשוט חייבים לעצמכם.

רוצים גם אתם לכתוב תכנים בקלות ובמהירות? בקרו בדף תבניות הכתיבה באתר של "יוצאים לאור", ותוכלו גם אתם.


שמעיה דוד הוא מאמן ויועץ עסקי ומוביל תוכנית הליווי "יוצאים לאור" - התוכנית לאנשים שרוצים לכתוב ולהוציא לאור ספר מקצועי בתחומם, אבל מעדיפים לא לעשות זאת לבד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה