להרגיש כמו בארמון המלוכה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

להרגיש כמו בארמון המלוכה 

מאת   17/08/2014 |  נצפה 1435 פעמים

בניגוד למצופה, ההכנות לחתונה אינן כוללות אך ורק רכישת טבעות נישואין אלא גם טבעות אירוסין. אם פעם לא היה נהוג להשקיע מחשבה בטבעות אירוסין, הרי היום ישנה לא מעט מעצבי תכשיטים מוצאים את עצמם עסוקים עד מעל לראש בייצור טבעות אירוסין מיוחדות. טבעות אירוסין מיוחדות כוללות שילובים מעניינים של מגוון חומרים ועד לשימוש בחריטה.
 
טבעת אירוסין בסגנון קייט מידלטון


הדוגמא המפורסמת ביותר של טבעת אירוסין ייחודית היא של בית המלוכה. אמנם מאז חתונתם הספיקו קייט מידלטון והנסיך וויליאם להפוך להורים, אבל אף אחד לא שוכח את טבעת האירוסין המיוחדת של קייט שגרמה למליוני נשים ברחבי העולם לרוץ אל חנויות תכשיטים ולבקש ממעצבי תכשיטים שיציגו בפניהן טבעות אירוסין מיוחדות.
על מה כל המהומה? כאשר קייט מידלטון הציגה את טבעת האירוסין שלה בפני עיתונאים היא חשפה כי מדובר בטבעת של הנסיכה דיאנה שנשמרה היטב במשך כל השנים. הטבעת שבמרכזה אבן ספיר הכוללת 18 קראט ומסביבה 14 יהלומים נראתה כחדשה לחלוטין. אם בשעתו שילם עליה הנסיך צארלס 28 אלף פאונד, הרי כיום ערכה רק עלה. עבור מי שאינו בקיא במתמטיקה רק נזכיר כי ערכה של  הטבעת הוא כחצי מיליון שקלים.

 העיצוב האישי עושה את כל ההבדל


 עיצוב טבעות אירוסין ייחודיות מתחיל במחשבה תחילה. היום ניתן למצוא טבעות אירוסין בעיצוב מיוחד הן עבור הגבר והן עבור האישה. טבעות אירוסין ייחודיות הן כאלה המשאירות חותם אצל הגבר או האישה. בשונה מטבעות בייצור המוני הנחשבות למוצרי מדף, רבים מבקשים ליהנות מיחס אישי כשזה מגיע לאירוסין. טבעות מסוג זה דורשות מצד מעצבי התכשיטים ללא מעט מחשבה ותשו מת לב על מנת לשמח את שני הצדדים. בשונה מטבעות רגילות טבעות מסוג זה נחשבות למיוחדות בהחלט ועשויות מחומרים יקרים כחלק מההשקעה.
 
מה עשויות לכלול הטבעות


אם עד עכשיו עסקנו בהבלטת הייחודיות על פני טבעות אירוסין רגילות, כעת הגיע הזמן להסביר מה משמעות הדבר. טבעות אירוסין ייחודיות יכולות לכלול יהלומים ושאר אבני חן. כמו כן, הן עשויות לכלול חריטות או הקדשות. כפי שנאמר קודם לכן, טבעות מסוג זה נחשבות למיוחדות ומסמלות את הכניסה לחיים המשותפים ביחד ולעתיד טוב.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה