גוף אחד - ולא איברים נפרדים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

גוף אחד - ולא איברים נפרדים 

מאת   10/08/2014 |  נצפה 1756 פעמים

לא כולנו חשות בנוח עם גופינו. למעשה, כמעט לכל אישה יש איבר (לפחות אחד, לרוב יותר), שהיא מודה שאינו מוצא חן בעיניה. לעיתים מדובר בבטן ("היא רפויה מדי לאחר כל הלידות!"), לעיתים באף ("אם הוא רק היה יכול להיות טיפה יותר סולד..."), לעיתים בירכיים ("כמה צלוליטיס יש לי!") ולעיתים אפילו בשיער ("אני זקוקה בדחיפות להארכת שיער!")- כך או כך, רבות הנשים שרואות את גופן כאיברים נפרדים שכל אחד עומד בפני עצמו, מאשר כיחידה אחת שלמה.

 

ואם בזה מדובר, כמובן שהשינוי הראשון שצריך להיעשות הוא בנקודת המבט... אחרי הכל, הגוף שלנו הוא אומנם מערכות על גבי מערכות שכולן פועלות בדינמיקה יחדיו, אך בסופו של דבר כל המערכות נועדו כדי לתחזק גוף אחד, יחיד ונפלא. וזה הדבר הראשון שצריך לקבל: שהגוף שלנו הוא לא בטן רפויה + אף לא אסתטי + ירכיים עטורות צלוליטיס + שיער לא מטופח... אלא יחידה אחת מסודרת, מקצועית ומגובשת, שנועדה לשמור עלינו בחיים, גם כשאנחנו סתם הולכות ברחוב, גם כשאנו יולדות וגם אם חלילה נפצענו בעת פעילות ואנו זקוקות לטיפול בכאבי גב- הגוף שלנו משרת אותנו בכל מצב, ואנו חייבות לכל הפחות לקבל אותו כמו שהוא.

 

מעבר לכך, אין שום דבר שהוא לא ניתן לשינוי: בשיער יכול לטפל מעצב השיער, את מראה האף ניתן לשפר באמצעות איפור מתאים (ולמרחיקות לכת- אף טיפולים קוסמטיים), ואת הבטן או הירכיים ניתן לעצב באמצעות שיעורי חיטוב ועיצוב הגוף. אן כמעט דברים חיצוניים שאי אפשר לטפל בהם לשביעות רצוננו. הסוד האמיתי, כאמור, הוא לבצע את השינוי דווקא בתפיסה שלנו, לאהוב את גופנו ולקבל את עצמנו כמו שאנחנו- נשים חזקות, יפהפיות ונפלאות, שגופן משרת אותן כהלכה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה