סוגי דגלים למכירה וייעודיהם השונים בישראל
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סוגי דגלים למכירה וייעודיהם השונים בישראל 

מאת   10/08/2014 |  נצפה 2248 פעמים

דגל הוא "פיסת בד המתנופפת על עמוד או תורן, בדרך כלל לסימון, לאיתות, או לזיהוי". כך מתחילה ההגדרה בויקפדיה למונח: "דגל". כולנו יודעים, לעומת זאת, שמעבר לתיאור טכני זה ישנם משמעויות אמוציונאליות רבות ועמוקות המקנות משמעות וערך רב הרבה יותר לשימוש בדגלים עבור בני האדם, החל משחר ההיסטוריה ועד היום.

מאמר זה סוקר את סוגי הדגלים השונים המוצעים למכירה בחנויות דגלים בישראל, שימושיהם וייעודיהם השונים.

דגל ישראל ודגלי מדינות

הדגלים למכירה המוכרים והנמכרים ביותר בישראל בחנויות דגלים הינם כמובן דגלי ישראל בראש ובראשונה, ואחריהם דגלי מדינות העולם. ייעוד השימוש בדגל ישראל הנו ביום העצמאות כמובן, בטכסים שונים, במשרדי ממשלה, בעיריות ומועצות מקומיות, ובשאר מוסדות ציבור.

לעומת זאת דגלי העולם נמכרים ע"י חנויות ויבואני דגלים לשגרירויות שונות  וכן לגופי ספורט,  וכן לבתי מלון ובתי הארחה המארחים קבוצות של ספורט או תיירים ממדינות שונות בעולם, והרוצים לכבד את תושבי החוץ בדגלי מדינותיהם על מנת ליצור להם קבלת פנים נאה ונעימה. בנוסף, דגלים של קבוצות כדורגל הנם מוצר נוסף הנמכר הן לקבוצות והן כמובן לאוהדיהם "השרופים".

דגלים סיניים

בהיסטוריה ידוע כי הדגלים הומצאו ע"י הסינים בעת העתיקה. כיום המונח דגלים סיניים מתייחס לדגלים מוארכים. הדגלים סיניים משמשים כיום ככלי פרסומי מעולה ויעיל לתערוכות, כנסים, קישוט כניסות לחברות עסקיות וארגונים, קישוט של רחובות הערים, פרסום חברות במגרשי רכבים, פרסום תחנות דלק ועוד.

שרשרת דגלים

שרשראות דגלים הינם דגלונים קטנים יחסית, המחוברים לחוטים. הייעוד של שרשרת הדגלים הינו בעיקר לחגים ולאירועים משמחים שונים. לדוגמא: שרשרת דגלי ישראל או שרשרת סמל המדינה תופיע ביום העצמאות ברחובות הערים לקישוט.

ייעוד נוסף בישראל לשרשראות דגלים הנו בתחום העסקי, ע"י שרשראות דגלים לפרסום עם לוגו עבור חברות וארגונים עסקיים למותגיהם השונים.

הדפסת דגלים

אין כמו הדפסת דגלים ליצור "חיבור" רגשי עמוק ומיידי בין המתבונן בו ובין המותג, החברה, או הארגון העסקי המעוניין ליצור חיבור רגשי זה. בישראל "גילו" גופים עסקיים רבים, כמו גם מוסדות, מלכ"רים, עמותות וארגונים שונים אופציה זו ועושים בה שימוש הולך וגובר.

הדפסת דגלים אינה יכולה להיעשות בחנות דגלים רגילה. היות ונדרש ייצור הדגלים באופן מיוחד עם הלוגו המסוים, ניתן להשיגם אך ורק אצל יצרן דגלים מקומי בישראל, או ע"י יבואני דגלים המזמינים הדפסה על דגלים ממדינות שונות בעולם.

היכן ניתן לקנות דגלים?

ישנם בארץ מספר יבואנים המפיצים את הדגלים השונים לחנויות קמעונאיות שונות. בנוסף, קיימים בישראל מספר מצומצם מאד של יצרני דגלים המיצרים בישראל והמחזיקים מתפרות משלהם ומייצאים דגלים באיכות ובתקנים גבוהים ומחמירים.

לסיכום, לעיתים אנו "נקרא אל הדגל", כאשר נרצה לחגוג או נרצה לקשט או להעניק הדרת כבוד ומשמעות לאירוע מסוים. ניתנת לנו האופציה במקרה זה לכבד את המעמד המרגש והמיוחד בדגל מתאים.

 

 

מחפשים דגלים למכירה או חנות דגלים? צריכים דגל ישראל למכירה? ואולי זקוקים להדפסת דגלים? הגעתם למקום הנכון! "א. רובין" - מפעל לייצור דגלים למכירה, חולצות ומוצרי פרסום.  אנו מייצרים כאן בארץ דגלים למכירה "כחול-לבן" , מכל סוג וגודל: דגלי ישראל למכירה, דגלים של מדינות, דגלים סיניים, דגלים של חברות ועוד! אנו מתמחים בהדפסה על דגלים בשיטה ייחודית המבטיחה איכות הדפסה מירבית על הדגלים. פנו כעת: 077-4080920 , 04-6248480 מייל: r@6248480.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה