גור חדש בבית -כל הטיפים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

גור חדש בבית -כל הטיפים 

מאת   09/08/2014 |  נצפה 4110 פעמים

גור חדש בבית -  כל הטיפים

אם גם אתם מחכים להגעתו של הגור החדש הביתה כבר כמה חודשים, אם תכננתם להכניס הביתה גורון קטן הולך על ארבע ועטוף פרווה ואם חלמתם על הווי של משחקים חמודים כל היום אבל מרגע שהגור נכנס הביתה חייכם הפכו לסיוט – המאמר הבא הוא עבורכם. אנחנו במולי חיות מחמד מלווים עשרות אלפי גורים לביתם החדש, נמצאים עבור ההורים החדשים של הגורים לכל שאלה או בעיה ומיומנים בשילוב גורים חדשים בבתים של הולכים על שתיים.

הכנסת גור חדש הביתה יכולה להיות שדרוג משמעותי באיכות החיים מחד ומאידך בכוחה להפוך את חייהם של בני הבית לסיוט מתמשך. על מנת לקבל את הגור החדש בשמחה ובצורה מאוזנת חשוב להתבסס על עקרונות חינוכיים חיוניים לאילוף גורי כלבים ולקליטת גור חדש בבית.

 

פינוק יתר היא המחלה הנפוצה ביותר בגידול גורי כלבים המגיעים הביתה. למען האמת, קצת קשה שלא לפנק כלבים ידידותיים וקטנים המשחקים, רצים וקופצים כל היום ובאופן כללי נראים כמו בובות פרוותיות ההולכות על ארבע. רצוי להציב גבולות (טבעיים, לא מומצאים ולא כוחניים) כגון איסור נשיכה חזקה, שמירה על טריטוריה, הגדרת ההיררכיה בבית ועוד.

 

 

המחלה השנייה בדרגתה, המאפיינת הורים חדשים של דורי כלבים היא ההפכפכות. זהו שלב שני בהורות או במודעות לצרכיו של הכלב, כאשר עדיין אין מודעות מלאה לאופן האילוף הנכון. המשפחה המאמצת יודעת שאסור לפנק יותר מדי אבל גם יודעת שאסור להציב גבולות כוחניים או אלימים. חוסר החלטיות וידע אלו מביאים להפכפכות התנהגותית, גורם המביא את הכלב לתחושת בלבול וחוסר שייכות.

 

 

השלבים הראשונים בחייהם של גורי כלבים הינם בעלי השפעה עצומה מבחינה תזונתית. שלבים אלו ישפיעו למעשה, על כל חייו של הגור למשך שנים ארוכות. בכל הקשור למזון ישנה חשיבות מרבית בבחירת האוכל המתאים לכל גור חדש בבית. התזונה בגילאים מוקדמים שונה מזו המאפיינת כלב בוגר ומסיבה זו חשוב להיוועץ בווטרינר או אתנו במולי חיות מחמד, בבואכם לרכוש מזון לגורים.

 

 

גורי כלבים נזקקים ללא מעט יחס והשקעה בשנים הראשונות. בשנה הראשונה יש להעניק את החיסונים המתאימים בזמן הנכון ועל ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים. ללא החיסונים, גם כלבים ידידותיים ביותר יחלו במחלות קשות.

 

כדי לשמוע פרטים נוספים על קליטתו של גור חדש בבית, כדי לקבל עזרה והכוונה בגידול גור חדש בבית או לכל שאלה אחרת אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת. נתראה בחנות!

לקבלת טיפים נוספים לגידול חיית המחמד והשהייה במחיצתה תהווה עם כייף ואהבה ללמציאת פתרונות לבעיות שצצות ,,, כנסו לאתר למתן טיפים   http://www.dogs-cats.co.il/ ;  יש לי המון ניסיון כמאלף וספר כלבים מזה 30 שנה וכל זה מתוך אהבה במתן פתרונות ועצות חכנות מנסיוני  העשיר אשמח לתת לך  לשאלות וליעוץ ניתן להתקשר 03-9624844

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה