ביטוח בריאות וסיעוד - העיקר להיות בריא....
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ביטוח בריאות וסיעוד - העיקר להיות בריא.... 

מאת   04/08/2014 |  נצפה 2459 פעמים
ביטוח בריאות וסיעוד – העיקר להיות בריא....

כאשר אדם מגלה כי הוא חולה במחלה קשה כמו סרטן למשל, הוא מרגיש כאילו חרב עלינו עולמנו. ביטוח בריאות יוכל לאפשר לו לקבל טיפולים חדשניים כמו תרופות שנמצאות מחוץ לסל התרופות או טיפול מידי מנתחים ואונקולוגיים מומחים. ביטוח זה יוכל לאפשר לנו לקבל מימון על חלק מהטיפולים אותם נקבל. כך למשל טיפול בריאות יוכל לממן לנו טיפולים דחופים וטיפולים של רפואה משלימה כמו טיפולי בריאות אלטרנטיביים.

ביטוח בריאות וסיעוד – למען העצמאות האישית שלנו

ביטוח בריאות וסיעוד יכול לאפשר לנו לקבל טיפול מידי אחות סיעודית פרטית או מידי מטפל סיעודי במקרה שבו העצמאות האישית שלנו נפגעת. לעיתים בגלל המחלה שלנו אנחנו לא יכולים להכין לעצמנו אוכל או אפילו להתקלח לבד. הביטוח הסיעודי יאפשר לנו לקבל תמיכה 24 שעות ביממה מרופא או ממוקד רפואי. בדומה לחוק הסיעוד של ביטוח לאומי, כך גם הביטוח הפרטי יבדוק את אחוזי הנכות שלנו ואכן יוודא שאנחנו לא מסוגלים לבצע פעולות פשוטות. לאחר שהרופא מטעם חברת הביטוח יבדוק אותנו הוא יקבע את העזרה ואת המימון שהביטוח יעניק לנו. חשוב להדגיש שלפעמים כדאי לנו ללכת גם לרופא פרטי מטעם עצמנו שיעניק לנו חוות דעת על המצב שלנו. הביטוח לא תמיד ישמח לממן לנו את הטיפולים שלנו.

ביטוח בריאות וסיעוד – למען הרווחה האישית שלנו

ביטח הבריאות שלנו יכול להשלים את הביטוח שיש לנו בקופת החולים. ביטוח בריאות זה יכסה טיפולים שהביטוח שיש לנו בקופת החולים לא מכסה. ביטוח בריאות וסיעוד פרטי יאפשר לנו לקבל ליווי של רופא אישי ושל אחות סיעודית. ביטוח מסוג זה יאפשר לנו גם לעבור ניתוחים בבתי חולים פרטיים כמו אסותא למשל. למעשה ביטוח זה יאפשר לנו לעבור גם טיפולים רפואיים מצילי חיים בחוץ לארץ במדינות כמו גרמניה או ארצות הברית.

לסיכום, ניתן לומר, שאם אכפת לנו מעצמנו וגם מהסביבה הקרובה שלנו אנחנו חייבים לעשות לעצמנו ביטוח בריאות וסיעוד. ביטוח זה יאפשר לנו להיות רגועים ולדעת שגם אם נחלה או ניפצע נוכל עדיין לחיות בכבוד. ביטוח הבריאות שלנו הוא צעד הגיוני ושקול שכל אחד מאתנו חייב לעצמו. ללא ביטוח בריאות נצטרך להוציא כסף רב בזמן שבו הבריאות שלנו לא תאפשר לנו לעבוד.

 

יעל אהרון - מומחית לפוליסות בריאות - סינה סוכנות לביטוח www.ycina.com 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה