אחסון אתרים צעדים ראשונים למתחילים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אחסון אתרים צעדים ראשונים למתחילים 

מאת   24/07/2014 |  נצפה 3920 פעמים


בניתם אתר לבדכם בפעם הראשונה, וזו גם הפעם הראשונה שאתם עומדים אל מול עניינים מסובכים כמו אחסון אתרים או רישום דומיין לאתר שלכם? לא מדובר בדבר מסובך כלל! הנה הפרטים.

אתרי אינטרנט הם דבר נפלא! הם יכולים לספק לנו הרבה מידע במגוון רחב של תחומים, לאפשר לנו לקנות שירותים או מוצרים כאלו ואחרים מבלי להגיע לבית העסק או למשרד, ואפילו לספק לנו מקום שנוכל לדבר בו על הרגשות והתסכולים שלנו. אבל הכי חשוב, אפשר לעשות איתם כסף!
אם אתם קוראים מאמר זה, סביר להניח שעניין אחסון אתרים מעניין אתכם כיוון שאתם בונים או מתכננים לבנות אתר אינטרנט שדרכו תוכלו לעשות הכנסה נוספת או אפילו עיקרית. במידה וזו הפעם הראשונה שאתם מקימים לבדכם אתר אינטרנט ואין לכם ידע והבנה בעניין אחסון של אתרי אינטרנט, הגעתם למקום הנכון.
לפני הכל, יש לומר כי שירות של אחסון אתרים הוא שירות שניתן בכל העולם ועבור כלל אזרחי העולם אם יחפצו בכך. אתם לדוגמא, שנמצאים כאן בישראל, יכולים לרכוש שרת שנמצא בקצה השני של העולם כדי לאחסן את האתרים שאתם בונים או שכבר ברשותכם.
שירות אחסון לאתרי אינטרנט הוא נפוץ וזמין לכולם, אך יש כמה דברים חשובים שכדאי לשים לב אליהם:

את השרת שלכם רצוי לבחור לפי הפרמטרים לעיל, כדי שהאתר יהיה כמעט תמיד באוויר ויציע לגולשים גלישה בטוחה וללא דאגה.
עוד בנושא אחסון אתרים יש להתייחס להשפעה של בחירת שרת על הקידום של האתר. אם אתם רוצים לעשות הכנסות מהאתר, הוא צריך להופיע במיקום גבוה בתוצאות מנועי החיפוש. לשם כך, כדאי:

רישום דומיין גם כן משפיע

מלבד השרת, יש חשיבות גם לדומיין. אחרי שסיימתם לבנות את האתר, תוכלו לבחור קודם לעשות רישום דומיין מועדף ואחר כך לרכוש שרת ולקשר בין שני אלו. אופציה אחרת היא לרכוש את השרת ולאחר מכן לרכוש את הדומיין המבוקש.
האופציה הראשונה טובה יותר, כיוון שזמינות דומיינים רצויים יכולה להשתנות מרגע לרגע.
באשר להשפעה על הקידום, קחו בחשבון את סיומת הדומיין (co.ilהוא הטוב ביותר עבור אתר הפונה לקהל גולשים ישראלי), ואת המילים או הביטויים שכלולים בדומיין- כמה הם רלוונטיים והאם הם מתאימים למה שהאתר שלכם מציע לגולשים ולשם שבחרתם לאתר?
 

עידן שלומן הוא שותף בחברת Signup קידום אתרים העוסקת בייעוץ לחברות בנושא קידום ושיווק אתרים, פיתוח וניהול מיזמים בארץ ובחול. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה