תקשור מעודד לעם ישראל הבנות כיצד להתגבר על פחדים, מה מטרת המלחמה, מה תפקידנו בעם ישראל, מהי משמעות החיים של היותנו יהודים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תקשור מעודד לעם ישראל הבנות כיצד להתגבר על פחדים, מה מטרת המלחמה, מה תפקידנו בעם ישראל, מהי משמעות החיים של היותנו יהודים 

מאת   16/07/2014 |  נצפה 1667 פעמים

16.7.14 עם ישראל חי וקיים מתוך משמעות החיים

הסבר מתוך תקשור חדש ומעודד

אתם אמורים לדעת שאתם מחוברים לדרך מוארת שמייחדת אתכם מתוך אור גדול, ומתוך עוצמה, ולכן אל תתנו לפחד כלל מהות בתוככם. אתם מוגנים מתוך חומת הגנה שמייחדת אתכם מעל כולם.

ברגע שהבנתכם, התחלתם את התהליך של התגברות על הפחד.

נכון אותו פחד כעת קיים בתוככם ומועצם אפילו יותר. הננו מבינים. אולם כתיקונים של חיים הנכם מייחדים מתוככם את אותה ההתגברות שמייחדת אתכם מתוך שנים רבות של חיבור לאור ולעוצמה מתוך צמיחה.

אתם בדרכי חייכם הנכם כעם מובילים דעה, ומראים לעולם שיש משהו בעוצמה שמלווה דרכה עמכם הנובעת מתוך אור גדול, ומתוך משמעות החיים עתירת פערים בינכם לבין העולם מסביב - הנכם מבקשים להוביל את חייכם מתוך מטרות של שקט שלווה ולהביע משמעות החיים מתוך תהליכי עוצמה והתפתחות.

אותם תהליכי עוצמה והתפתחות מראה לעולם שאתם העם הנבחר שאין בכם השנאה, יש בכם את האהבה ואת הליכוד המשותף למען תהליכי צמיחתכם.

אתכם מראים לעצמכם ומראים לעולם את הצד שקיים בכם והוא הצד הלוחמני. צד לוחמני למען צדק. צד לוחמני למען עמידה על שלכם, וצד לוחמני למען עוצמות שיראו לכם דרך חדשה הן לעצמכם והן לעולם כולו.

אתם עם חזק. אתם עם איתן, אתם עם סגולה שיש בו הבנות רבות של התפתחות ושל קיום משמעותי של דרך.

אתם עם שיש בו הבנות של חיים שלמים וארוכים על פני האדמה - אתם העם הנבחר של אותו אדוני. אל תשכחו זאת לעולם, וכאשר נבחרתם להיות בגוף ובנשמה של יהודי בגלגול הזה. באתם לעולם לצור את אותו השירות ולהבין, שכעם נבחר יש בכם את הלוחמה הלוחמנית למען הבנות רבות שמתחברות אליכם דווקא כעת באותו עידן חדש.

הנכם אמורים להבין שאתם כעם מובילים דעה בעולם כולו - והדעה המובלת באותו עולם הינה שאתם עם חזק שנלחם בעוצמה על אדמתו - האדמה שקיבלתם אותה מאת אדוני כארץ המובטחת.

אין לכם ארץ אחרת. יש לכם את הארץ שלכם שעליכם להלחם בה בחירוף שיניים מתוך עוצמה של דרך ושל תהליכי צמיחה.

חזקו ואמצו נשמות יקרות על פני אדמת עם סגולה. חזקו ואמצו והביעו נחרצות לתהליכי צמיחתכם.

הביעו עוצמה שתהייה במחוזותיכם לעולם ועד. ראו את אותו זמן זה שהינו קצר בבריאה עבורכם זהו זמן שבו רשת הגנה פרוסה על שמי הארץ, ושומרת על אותם נשמות רבות על פני האדמה.

נכון איננו יכולים למדוד את רמת הפחד שאתם שורים בו. אולם אנו אחראים על אותה שמירת בריאות ותקינות הגוף שלכם, והננו עושים זאת כמיטב יכולותינו.

הננו אומרים לכם, אותה מלחמה ואנו קוראים לך כך. לא תמשך לעולם ועד. אולם תהיה בה התעוררות גם בזמנים רחוקים יותר. מכיוון שאתם מתוך אותו העם הסגולה הנכם יוצרים את הקנאה באותם מדינות אחרות שסובבות אתכם, מכיוון שיש בהם את הקנאה למצבכם שלכם שהנכם תמיד מתוך הקושי מוצאים את אותה העוצמה להתרומם מעלה. ואותם אלו (השכנים שלנו) בוחרים מתוך הרגש הנמוך, ומתוך המסכנות להישאר באותו המקום שאנו קוראים לו חושך.

וכל אותם אלו שבוחרים להיות באותו מקום שאנו קוראים לו חושך, יש בהם את אותה ההדברות עם אותו החושך, הקנאה, השנאה האלימות, הכעסים, וכל אותם המצבים שאתם ואנו קוראים להם חושך.

לכן. חזקו ואמצו נשמות יקרות, וצרו עמכם ועם עצמכם את אותה העוצמה הפנימית למען אותה הילה זו שלכם לא תכיל את הפחד.

הביעו בתוככם שלכם את אותה ההדברות הפנימית ואת אותו העידוד הפנימי למען חייכם שלכם יהכילו דרך חדשה והלכתית של עוצמה.

אמרו לעצמכם שאתם חזקים ברוחכם בנשמתכם, ואינכם נותנים לשום אנרגיה של פחד להתחבר אליכם.

חזקו ואמצו נשמות יקרות והביעו בתוככם שלכם אור חדש שמביע משמעות חיים מתוך החדש לעולמכם שלכם והינה התקווה.

 

תוקשר באהבה

חיותה אפשטיין

מתקשרת את ספר החייםחיבור לקלות ולעידן החדש

ואת משמעות החייםכללי המשחק של העידן החדש

www.hayutaep.com

 

 

חיותה אפשטיין - מטפלת רב תחומית, ייעוץ רוחני טיפולים ומתקשרת את:  ספר החיים חיבור לקלות ולעידן החדש משמעות החיים - כללי המשחק של העידן החדש www.hayutaep.com 0522-802867 hayutaep@gmail.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה