חמשת הדיברות לאיפור כלה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חמשת הדיברות לאיפור כלה 

מאת   14/07/2014 |  נצפה 2123 פעמים

ביום החתונה לכלה אכפת רק משתי דברים. הראשון זה שהיא תוכל להיכנס בתוך שמלת הכלה שהיא קנתה ושהאיפור שלה לחתונה יהיה מדהים. הבעיה היא שבארגון חתונה, ובמיוחד ביום החתונה, יש כל כך הרבה דברים שהכלה צריכה לדאוג להם שאין לה זמן להתעסק באיפור. אך זו טעות. אם את רוצה להראות יפה יותר מכל אחת את חייבת לדאוג לאיפור שלך ביום החתונה. מומלץ להשתמש בשירותי איפור מקצועי ליום הכי חשוב בחייך וגם יש לשמור על חמש הדיברות החשובות באיפור כלה. בין אם למדת קורס איפור בצפון או בין אם את רוצה לדעת יותר, יש מספר דיברות שצריך לפעול לפיהם. איפור כלה מושתת על הבאים:

 

  1. התאמת גוון שיזוף לאיפור – כלות רוצות להיות שזופות ויפות לחתונה. אך הן לא חושבות האם האיפור שאני מתאימה היום יתאים לגוון השזוף החדש שלי. חובה לבצע התאמה של האיפור שנבחר כמה ימים לפני החתונה ולהתאימו לגוון השיזוף החדש. בלי התאמה נכונה האיפור לא יראה במקום ולמרות שבמכלול האיפור מתאים אחד לשני הוא לא יתאים לך ולגוון העור השזוף החדש וזה חבל שכל העבודה של התאמת האיפור ילך לפח כי גוון העור שלך ישתנה. לרוב ההתאמה לא תהיה משמעותית אך חובה לבצע בכל מקרה.
  2. הגברת לחות העור – צריך לטפח את העור בצורה הטובה ביותר. עור טוב זה עור לח. צריך לדאוג שהעור יהיה במצב מצוין ליום החתונה ולכן צריך לטפח ולטפל בו בשבועות המתקרבים לחתונה. ככה האיפור יראה בצורה המקסימלית ביותר. יש להניח קרן לחות פעמיים ביום, בוקר ולילה. אפשר גם להשתמש בקרם עור מיוחד לעיניים. יש להשתמש בקרמים איכותיים בלבד, אנחנו לא רוצים תגובות אלרגיות ופריחות לפי החתונה.
  3. בצעי טיפול פנים קוסמטי -  כמה שבועות לפני החתונה קחי לך יום בספא ועשי לך טיפול קוסמטי בפנים בצורה מקיפה. הוציאי שחורים ועשי טיפול עמוק בפנים. צריך כמה שבועות לפני כי לרוב הטיפול בפנים נראה בימים שאחרי הטיפול. כלומר רואים שעשית טיפול וזה לא טוב. ככה אחרי מספר שבועות זה כבר יעבור ותראי פשוט טוב.
  4. בחרי את הסגנון איפור כלה המתאים ביותר לך. עשי התאמה לסגנון אישי שלך. לכל אישה מתאים סגנון אחר. יש כלה קלאסית ויש כלה מעושנת וכו'. אל תשלחי אל סגנון שלא מתאים לך. בנוסף בצעי סינרגיה בין מעצב השיער לאיפור שלך. לרוב שאת שוכרת מאפרת מקצועית הם תקבלי איפור ניסיון לראות מה הכי כדאי.

    • הכיני מספר תכשירי איפור לביצוע תיקונים – ביום החתונה חשוב שתכיני מספר תכשירים למקרה שהאיפור נוזל או נהרס מכל היום הארוך הזה. הכנה של מספר דברים לביצוע תיקונים זה יכול להציל אותך מקטסטרופה. אחרי כל הנשיקות של הדודות רוב הסיכויים שירד קצת האיפור וככה תוכלי לחזק אותו.

 

אנחנו מקווים שיהיה לך יום חתונה מושלם. אנחנו בטוחים שאם תלכי לפי חמשת הדיברות הללו יהיה לך לפחות משהו אחד מושלם ביום החתונה, לא החתן, אלא האיפור כלה שלך.

הכותב הנו בעל ניסיון עשיר של 10 שנים בתחום האיפור והפקות האופנה והטלוויזיה.
איציק צורי הנו מדריך קורס איפור בצפון ובעלי קומפלקס הלימודים למקצועות היופי - איציק צורי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה