כיצד תרפאו בעזרת תקשור?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד תרפאו בעזרת תקשור? 

מאת   09/07/2014 |  נצפה 1884 פעמים

מי הוא מדריך הרפואה שלכם?

מדריך הרפואה הוא מדריך רוחני, העוזר לכם לתעל אנרגיה של ריפוי לעצמכם ולאחרים. התפקיד שלו הוא לסייע לכם לרפא גוף, נפש ורוח. בעוד שלרב המתקשרים עובדים עם מדריך רפואה אחד, קיימים מרפאים גדולים שלהם יש מספר מדריכי רפואה שכל אחד מהם מתמחה באופי שונה של בעיה בריאותית או יכול לעזור להם לרפא סוג אחר של מטופלים.

קיימים הילרים (מרפאים רוחניים) רבים, שאינם מודעים כלל וכלל למקורות עוצמת הריפוי המתועלת דרכם. מדריך הרפואה הוא מקור עוצמת הריפוי של כל הילר, וההכרות עימו הופכת את המרפא מודע הרבה יותר לאותו תהליך בו הוא נוטל חלק, ועל ידי כך מעצימה את יכולת הריפוי שלו באופן דרמטי.

ישנן דרכים שונות לתקשר עם מדריכי רפואה. הדרך שאני מעדיף היא באמצעות חיבור למרפאה הרוחנית.

 

מה היא המרפאה הרוחנית?

המרפאה הרוחנית היא מקום רוחני, או אסטראלי, בו פועל מדריך הרפואה. אם קראתם את הסבריי מהמאמר הקודם על המציאות הרוחנית בעיון, אתם תבינו כבר בוודאי שלא מדובר במקום פיסי של ממש, כי עם בעקרון ריפוי בעל אופי ארכיטיפי.

המרפאה מופיעה בדרך שונה בפני כל מתקשר, ובאופן יחודי, בהתאם לסגנון האישי שלו ולאופי של מדריך הרפואה שלו. למשל, אם מדריך הרפואה שלכם יתגלה לכם במדיטציה בדמותו של הקוסם האגדי מרלין, אפשרי שהוא יקח אתכם למרפאה הנמצאת במעגל אבנים קדום מסוג מעגל האבנים של סטונהנג'. שם, אולי הוא ישקה אתכם בשיקוי המטהר מכל סוג של מחשבה שלילית, או יתן לכם קמיע שישמור עליכם מחולי.

לעומת זאת אם מדריך הרפואה שלכם יופיע כשמאן אינדיאני, יתכן שהמרפאה שלו תהיה בתוך טיפי, בו תמצאו חפצים כגון נוצה מיוחדת שמנקה את הגוף מרעלים אנרגטיים, תוף שהויברציות שלו מעצימות בחוזק וחיוניות, או תערובת של עשבים שמוציאה מתוך הגוף את המחלה לפי האזור שעליו היא מונחת.

אם מדריך הרפואה שלך יתגלה כחוצן, אולי המרפאה שלו תהיה על כוכב אחר או בתוך חללית. במקרה זה, המכשור עשוי להיות בעל אופי טכנולוגי מתקדם למדי. למשל אולי יהיו שם מכשירים המייצרים קרניים בלתי נראות שמרפאות סוגים שונים של מחלות, או מכשיר שיפרק אתכם לאטומים ואז יחבר אתכם מחדש בריאים.

הדוגמאות שנתתי באו להמחיש את העובדה שמדריך הרפואה, כמו גם המרפאה הרוחנית שבה הוא פועל, והציוד שבה, עשויים להיות שונים ומשונים. מסיבה זו כל מתקשר עובד באופן שונה.

עם זאת, סביר להניח שתוך כדי המדיטציה תזומנו על ידי מדריך הרפואה שלכם אל המרפאה  שלו, שם הוא יטפל בכם באופן אנרגטי, והתוצאות של הטיפול ישפיעו באופן חיובי על גופכם הפיסי וחייכם הארציים.

בנוסף לטיפול, יתכן והמדריך גם יתן לכם הנחיות לגבי המשך הטיפול. למשל, הוא עשוי להציע לחזור על הטיפול שוב מספר מסוים של פעמים,  או לבקש אתכם שתתרגלו מדיטציה כזו או אחרת.

 

באיזה סוג של בעיות תוכלו לטפל במרפאה הרוחנית?

במרפאה הרוחנית תוכלו לעבור טיפול שמטרתו ריפוי של בעיה גופנית או רגשית מכל סוג שהוא. אין זה אומר שכל בעיה ניתן לפתור בפועל. קיימות בעיות שסיבותיהן קרמתיות, כלומר רוחניות, דהיינו - שההתמודדות איתן היא דרך לעבור שיעור חשוב. והיות שתפקידם של המדריכים הוא לעזור לכם ללמוד ולהתפתח באמצעות עשיית השעורים שלכם, הרי שריפוי בעיה גורמיה קרמתיים לא תקדם את התפתחותכם, ולכן לא תתאפשר בעזרת מדריכי הרפואה.

בכל מקרה - לעולם אל תשתמשו בריפוי באמצעות תקשור כתחליף לטפול רפואי קונבנציונלי, כי אם כדרך לתמוך בו ולחזק אותו. 

 

האם מדריכי הרפואה שלכם יוכלו לעזור גם לאנשים אחרים?

באופן עקרוני מדריכי הרפואה שלכם יכולים לעזור גם לאנשים אחרים וישמחו לעשות זאת, שכן זוהי שליחותם. יחד עם זאת, עבודה עם מטופלים היא אחריות שאין להקל בה ראש ולכן היא דורשת הכשרה מקצועית מסוג שקריאת מאמר או ספר אינם יכולים להקנות.

 

המדיטציה של המרפאה הרוחנית

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני). הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066. מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה