טיפים לעיצוב הבית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפים לעיצוב הבית 

מאת   02/07/2014 |  נצפה 969 פעמים

עיצוב פנים בבית מגורים הוא הנושא החשוב ביותר בבית. בלעדיו לא ניתן להתקדם ולערוך קניות חשובות עבור מוצרי הקבע. עיצוב פנים ביתי היא מלאכה למקצוענים. אנו ממליצים לכם להתחיל לגבשה בכוחות עצמכם אך גם במסגרת קיום מפגש עם בעל מקצוע אשר יספק לכם עצות חכמות לגבי העיצוב, יחדד את רמתו ויאפשר גם לכם לחיות בבית מפואר ואטרקטיבי מבחינה עיצובית.

חשיבה עצמאית על עיצוב הבית

יש לגבש עיצוב פנים עצמאי לבית: לשרטט מפה שלו ולתכנן ריצוף, חיפויים לקירות, גופי תאורה, ופרמטרים חשובים נוספים. עשו זאת בכל חדר וחדר. חשבו על מראה המטבח, חדרי השינה, חדרי האמבטיה והנוחות. עיצוב פנים אשר נולד בחשיבה עצמאית הוא הבסיס לעבודה עם מעצב פנים מקצועי כפי שיודגם בפסקה הבאה.

פגישה עם מעצב פנים

מעצב הפנים יביט בסקיצה אשר ערכתם ויתרגם את הנעשה בה לכדי מונחים מקצועיים מהמטריה שלו: הוא יסביר לכם שחלק מהבית עוצב בעיצוב עתיק, וחלקו בעיצוב מודרני. בחלקו גיליתם נטייה לעיצוב כפרי וטבחלקו – נטייה לעיצוב המבטא את הנעשה בעיר הגדולה. לעתים נדירות, פוגשים מעצבי הפנים בלקוחות עקביים המבקשים בית שלם כמעוצב בדרך מסויימת. על סמך תרגום המעשים שלכם למונחים מקצועיים מענף העיצוב, ישלים מעצב הפנים את התמונה ויציע לכם לבחור רהיטים התואמים את המרחבים השונים בבית.

תרגום מהלך העיצוב לתוצאות בשטח

הדבר מתבצע באמצעות חבירה לקבלן בנייה ומתן הוראות מדויקות לגבי בניית הבית. חשוב שבפגישה יהיה נוכח מעצב הפנים שסייע לכם לתכנן את עיצוב הבית IN1. בפגישה עם הקבלן יש לברר מהו לו"ז הבנייה הצפוי, כולל תאריך יעד לסיומו.

תוספות במהלך הבנייה

כאשר תראו את המרחבים הביתיים השונים רוקמים עור וגידים, תמיד יצוץ נושא אחד לפחות שתרצו לשנות. חשוב להתייעץ עם מעצב הפנים תוך כדי הבנייה ולברר מהן ההשלכות של השינוי. לדוגמה: הזמנתם חלון פרופיל יחיד אך החלטתם לשדרג לחלון בלגי. מעצב פנים יידע להאריך את השינוי ולספק לכם אינדיקציה חכמה אודות כדאיות המהלך. תוספות במהלך הבנייה או החלפת בנייה קיימת מתרחשות תדיר כאשר מתגבשת זהותו של עיצוב פנים הבית ל ידי הקונים. ניתן לערוך את השינויים גם לאחר גמר הבנייה הכוללת, תוך רישומם ברשימה מסודרת ומימושם אחד לאחד.

חדשות עיצוב הבית - www.in1.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה