הפקת חתונה-מה עושים ביום החתונה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הפקת חתונה-מה עושים ביום החתונה? 

מאת   13/03/2008 |  נצפה 2967 פעמים
הפקת חתונה-מה עושים ביות החתונה?

יום החתונה עצמו הוא יום שייזכר לכל ימי חייכם ועל כן חשוב לבלות אותו בכיף, בלי לחצים וארגונים לוגיסטיים, להעביר את כל מטלות ארגון החתונה למישהו אחר , לתכנן נכון את הזמן ןפשוט להנות!
אבל איך עושים זאת?

כדי להגיע ליום החתונה רגועים , יש לעשות הכנה מוקדמת כמובן. הפקה ותיכנון קפדני של כל פרטי הארוע מבעוד מועד וחלוקת משימות לקרובים או למפיקה מקצועית ביום הארוע, יותיר אותכם להנאותיכם בלבד.

כל הקשר עם ספקי הארוע השונים צריך להעשות מול אדם מטעמכם אשר ירכז את כל הלוגיסטיקה, אתם ממש לא רוצים לבדוק האם הקייטירנג הגיע בזמן, והאם חילקו את מספרי השולחנות לפי הרשימות שלכם וכד'. כך גם בחתונה עצמה, אדם מטעמכם יהיה האחראי וישמש כאיש קשר כולל לנושא התשלומים והטיפים בסוף הערב.

את בוקר יום החתונה עצמו מומלץ לפתוח בארוחת בוקר חגיגית ורומנטית, כי סביר להניח כי זה יהיה הדבר היחידי שתאכלו באותו יום (מי כבר אוכל בחתונה של עצמו?!) לאחר ארוחת הבוקר, בד"רכ רוב הזוגות יפרדו, כאשר כל אחד יתפנה למלאכת הטיפוח והפינוק שלו!

כדאי לבלות את השלבים האלה עם חבר או חברה קרובים , להביא לכם מוסיקה שאתם אוהבים וכמובן להזמין את צלם הוידאו והסטילס שייתעדו את ההכנות לחתונה.
מבחינת הטיפוח האישי במיוחד של הכלה, מומלץ להחליט מראש לגבי התסרוקות והאיפור כדי לא לבזבז זמן ואנרגיות על התלבטויות ביום החתונה עצמו.

תכנון הלו"ז של יום החתונה חשוב במיוחד כדי שלא תמצאו עצמכם בלחץ, עם רולים על הראש, כשהתלם מאיץ בכם שעוד מעט נגמר האור היפה לצילומים...
בקיצור, ארגון מוקדם של כל ההפקה הזו שנקראת הפקת חתונה ויום החתונה יחסוך להם הרבה עוגמת נפש והנאה מקסימאלית מהחתונה שלכם.

בהצלחה בכול!

קרין מוסקונה
הפקת אירועים פרטיים ועסקיים

קרין מוסקונה בעלת חברת בוטיק להפקות אירועי פרטיים, עסקיים, אירועי בוטיק והפקת ארועי יוקרה info@karinmoscona.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה