4 סיבות לייצור שלטים מוארים לעסק שלך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

4 סיבות לייצור שלטים מוארים לעסק שלך 

מאת   11/06/2014 |  נצפה 2314 פעמים

1.לבלוט מעל כולם

בעל עסק יש תחרות ועל מנת לשרוד בתחרות אתם צריכים לבלוט מעל כולם, אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות שלטים מוארים. שילוט יכול להיות פשוט או יוקרתי. שלטים יכולים לבוא בכל מיני גדלים בצבעים ובתאורה מיוחדת. מקומות ששעות הפעילות שלהם היא בערב כמו מסעדות, ברים ופאבים חייבים שיהיו להם שלטים מוארים  על מנת שיראו אותם היטב. רוב השלטים עשויים מאלומיניום שהוא אינו חמר המעלה חלודה יש בעלי עסקים שחושבים כי שלט מואר הוא מיותר אך טעות בידם. דווקא בשעות בהם אנשים יוצאים לבלות הם עלולים להפסיד לקוחות פוטנציאליים וחבל.

2.שלט מואר לא חייב להיות שלט חוצות

שלטים מוארים אינם בהכרח חייבים להיות שלטי חותות, יש גם שלטים פנימיים שהם מוארים וזה בהחלט נותן את האפקט הרצוי.  החומר המומלץ ביותר עבור ייצור שלטים מוארים הוא הפרספקס הוא אולי יקר יותר אך מחזיק מעמד הרבה זמן.  גם בחנויות צעצועים חשוב שיהיו שלטים מוארים, הילדים תמיד אוהבים דברים בולטים ודווקא ילדים יכולים למשוך את תשומת לב הוריהם כאשר הם פוגשים בשלט מואר הקשור למוצרים בהם הם מתעניינים כמו צעצועים או אולי מסעדת המבורגר..

3.להאיר את תשומת ליבם של הלקוחות..

כל שלט יכול להיות בעיצוב של בעל העסק, ניתן לייצר שלטים מוארים בכל מיני צורות כמו למשל באמצעות צינורות ניאון שיש להם מגוון צבעים מהממים. שלטי ניאון הם שלטים שאף אחד אינו יכול לפספס. גם בשעות היום ניתן לראותם ובשעות הערב הם מכפילים את העוצמה שלהם. המיתוג של העסק שלך תלוי גם בשילוט הנכון ובדרך זו, תמיד תוכלו להאיר את תשומת ליבם של לקוחות חדשים.

4.שלטים מוארים – חלק בלתי נפרד מהחיים העירוניים

שלטים הם חלק בלתי נפרד מהחיים העירוניים. הערים תוססות גם בלילה ולכן שלטי חוצות מוארים או שלטים מוארים בכלל עושים את האפקט הדרוש שהלקוחות יזכרו אתכם בתודעתם. השלטים אמורים לתת לכם מידע על שירות שמוצע בעסקים השונים. החוכמה היא לגרות את הלקוחות באמצעות מסר מואר וברור שיחדור היטב לזיכרון ולתודעה של העוברים ושבים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה