ההבדלים בין חתונת בוטיק קטנה לחתונה גדולה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ההבדלים בין חתונת בוטיק קטנה לחתונה גדולה 

מאת   08/06/2014 |  נצפה 874 פעמים

חתונת בוטיק - היתרונות עולים על החסרונות בכמה וכמה מידות, היום הרבה מאוד זוגות מעדיפים להתחתן בקטן, עם המשפחה והחברים הקרובים מאשר חתונה גדולה ובומבסטית כמו שהיה נהוג עד התקופה האחרונה, ויש לכך מסבר סיבות:

הראשונה ואולי הכי חשובה, תקציב, בעוד שחתונה של בערך 400 מוזמנים יכולה לעבור את רף 100 אלף השקלים בקלות, חתונה קטנה ואיכותית עם 200 מוזמנים תגרד את ה 30.000 ש"ח וזה אם התפרעתם, ככה נוצר מצב שסביר מאוד להניח שישאר לכם עודף ביום שאחרי, כי אתם מזמינים רק את הקרובים ביותר אליכם, והקרובים ביותר לא ישימו מחיר של מנה אלא לפחות כפול.

הסיבה השניה זה מוזמנים, כבר לא צריך להזמין את השכנה של האחות מנהריה, או את הגננת של הדוד מכפר סבא, זה כבר לא הולך, תלכו על 200 מוזמנים, חברים קרובים ביותר ומשפחה שיעשו לכם את הארוע הכי שמח והכי מגניב שיכול להיות בלי יותר מדי פרצופים שאתם בכלל לא מכירים, חתונת בוטיק היא חתונה בגובה העיניים.

הסיבה השלישית זה תכנון הארוע, זוגות בחתונה גדולה נוהגים לתכנן 8 חודשים ואפילו שנה מראש, לסגור את זה ולסגור את זה ולתכנן את זה ורשימת מוזמנים ענקית, ולהתקשר לכל המוזמנים לוודא, בקיצור כאב ראש. חתונת בוטיק קטנה אפשר לתכן גם חודשיים מראש, אולמות קטנים יעמדו לרשותכם בכל שאלה וגם יעשו לכם את הפקת הארוע המלאה בלי כאב ראש מיותר.

לסיכום, חתונות בוטיק הן הטרנד החם של התקופה, חתונת בוטיק היא חתונה קטנה ואיכותית בה אתם וכל אורחיכם בגובה העיניים, חתונה שמחה הרבה יותר, חתונה משפחתית הרבה יותר כמו שחתונה צריכה להיות, באמת שבימינו מיותר ללכת אחרי העדר ולעשות חתונה ענקית שאתם חושבים שכולם יזכרו, אבל בסוף כולם שוכחים, כי למחרת יש עוד חתונה ענקית וכולם כבר שוכחים, דווקא את החתונה הקטנה, הכיפית, המשפחתית, זאת שהכרתם בה את כולם, היא החתונה שהכי יזכרו.

בברכת מזל טוב


צוות האוס אירועים ראשון לציון


www.house-eruim.co.il


03-9523370

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה