כיצד נאריך את חיי התכשיטים שלנו לאורך זמן?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד נאריך את חיי התכשיטים שלנו לאורך זמן? 

מאת   29/05/2014 |  נצפה 2478 פעמים

 

בזמן האחרון התחיל להיווצר שינוי מהותי בהרגלי הקנייה של ענף התכשיטים, ישנה עליה חדה בחיפושים אחר של בתכשיטים מכסף או בגולדפילד , אחת מתוך המניעים לזה היא ההתייקרות של הזהב ברחבי העולם שהשפיעה מיידית לעליה במחירי התכשיטים מזהב. וכיוון שכך הצרכנים מצאו בסופו של דבר תחליפים אחרים לא  פחות טובים כמו למשל וכדומה.

בכתבה זו תוכלו לקבל מידע חשוב אודות כמה וכמה סוגי תכשיטים, איזה יתרונות קיימים בהם ועצות איך לשמור על אותם תכשיטים 

תכשיטי כסף

תכשיטי כסף 925 הינם תכשיטים מיוחדים בעלי יופי יחודי שמוסיף חינניות לכל הופעה והופעה, רוב הבנות מחזיקות תכשיטי כסף מסוג זה או אחר עגילים צמידים וכו'. בכדי לבדוק שאותו תכשיט הינו אמיתי ועשוי מכסף מומלץ לראות אם מופיע בצידו החותמת 925. את התכשיטים מכסף לא ניתן לייצר ממאה אחוז כסף טהור מכיוון שזה גורם לאותם תכשיטים שיהיו רכים מאד באופן שאין אפשרות לייצר אותם, מסיבה זו הוסיפו שבע אחוזים וחצי של הנחשבת למתכת היותר יוקרתית בייצור תכשיטים יפים ויוקרתיים.

תכשיטים מכסף הינם נוטים להשחרה, אחת מהסיבות היותר שכיחות שגורמות לתופעה הזו הינה הרמה של החומציות בעור הגוף. ככל שרמת חומציות העור גדלה, כך תכשיטי נוטים להשחרה. ישנם ארועים מסויימים שמעלים את הרמה של החומציות לדוגמה פעילות גופנית, כיוון שכך כדאי  להוריד את כל התכשיטים לפני כן.

הרבה נשים מתעניינות האם צריך להסיר את התכשיטים מכסף לפני הרחצה, והתשובה לשאלה הנ''ל הינה שמומלץ להתרחץ יחד עם תכשיטי הכסף  מפני שהמים הפושרים והסבון מאזנים את רמת החומציות ובנוסף גם עוזרים להסיר את אותם הכתמים השחורים, אך לאחר הרחצה מומלץ ליבש את תכשיטי הכסף בעדינות עם מטלית עדינה. אבל צריך להימנע מלרחוץ איתם בבריכה או בים בגלל שהמים של הבריכות מכילים בתוכם כלור ומי הים הינם מכילים מלח אשר עלולים לפגום בתכשיט.

גולדפילד תכשיטים

תכשיטים העשויים מגולדפילד הינם תכשיטים שהזהב בהם מהווה כמרכיב עיקרי מאד גם בשיעור כמות הזהב וגם מבחינת תהליך העיצוב שהוא עובר במהלך הייצור, תכשיטים העשויים מגולדפילד דומים מאד דומים במראם החיצוני לזהב טהור, צבע הדבש.

כל אישה רוצה שתכשיט הגולדפילד שיש לה תשמור על היופי לזמן רב, וכיוון שכך חשוב לדאוג שהתכשיט אינו יבוא במגע בבושם או אלכוהול, בשעת שחיה בבריכה או בים חובה להסיר את התכשיטים ומידי פעם לנקות אותו עם חומר ניקוי המתאים לכך ולאחר מכן לייבש בצורה עדינה במטלית רכה.

המאמר הוגש בחסות


http://www.olam-jew.com/zohat-matok/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה