אישורי הגעה - חיסכון בכסף !
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אישורי הגעה - חיסכון בכסף ! 

מאת   26/05/2014 |  נצפה 2521 פעמים

כל זוג צעיר שנימצא בתהליך של הפקת האירוע החשוב ביותר בחייו, הרי היא החתונה, יודע כי מדובר בהפקה מורכבת ביותר. הכי מלחיץ זה אם האורחים יגיעו או לא, רבים מהזוגות לא חושבים על האפשרות של שירות אישורי הגעה וטובעים בתוך הרשימה הלא נגמרת של מה צריך לעשות לאירוע:

כן, כל אלו ועוד מרכיבים חתונה בסיסית כיום, בלי להתפרע עם מסוקים, זמרים לאומיים ועוד. אין ספק כי מדובר בהפקה המורכבת והיקרה בחייהם של הזוג הצעיר ושל המשפחות התומכות. אז מי מממן את כל החתונה או מרבית ההוצאות הללו? האורחים כמובן.

אורחי האירוע הם אלו שמביאים ברובם מתנות בדמות שטרות כסף או צ'קים להפקדה עבור הזוג הטרי. הכסף הולך בראש ובראשונה לתשלום עבור כל ההוצאות שציינו זה עתה ואם נישאר משהו אז הזוג הרוויח ואם לא נישאר, הזוג הפסיד.

אז איך מעלים את הסיכוי לרווח?

התשובה לשאלה הזאת פשוטה – אישורי הגעה. כן, הדבר שנישמע כשמור לאירועי סלבריטאים בלבד הופך בשנים האחרונות לנחלת הכלל על ידי חברות המתמחות במתן שירותי אישורי הגעה לאירועים. חשוב להפנים כי אישורי הגעה חוסכים כסף. הרבה כסף.

הזמנתם מקומות באולם האירועים ל 500 איש עם מקומות "רזרבה" ל 50 נוספים אך לא וידאתם אישורי הגעה ובסוף את האירוע כיבדו 460 אורחים. ההפסד הוא של 40 מקומות כפול עלות כל מקום שכזה עבורו התחייבתם, והדבר מסתכם בסכום של 10000 ש"ח ויותר.

כן, 40 אורחים ואתם מפסידים 10000 רק כי לא וידאתם שהם אכן מגיעים מסיבות של "לא נעים" או "לא חשבנו על זה". לכן כדאי לחשוב על כך מראש ולהכניס למשימות החובה שלכם שכירת מי שיטפלו מקצועית באישורי ההגעה.

שיחה לוידוא העגה לאירוע יוצרת שני מצבים:

הראשון – המוזמן מקבל תיזכורת על האירוע בסמוך אליו, מרענן את זיכרונו להגיע אם שכח, מעניק לו הרגשה של חשיבות כי וידאו שיגיע וגם הרגשת מחויבות להגיע. הדבר מעלה את הסיכוי שיגיע.

השני – אם אותו מוזמן אינו יכול להגיע, הוא במרבית המיקרים יאמר זאת כדי לא לגרום להפסד לבני הזוג ובכך ידעו מראש לא לקחת מקום עבורו בחישוב הכללי.

הפתרון של וידאו אישורי הגעה יחסוך לזוג את מרבית ההפסד האפשרי ומדובר באלפי שקלים לאירוע ממוצע.

אז לא להתעצל או להתבייש ולדאוג לשירות אישורי הגעה לאירוע שלכם בפעם הבאה ומבעוד מועד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה