מדוע כדאי גם לכם לעשות ביטוח בריאות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע כדאי גם לכם לעשות ביטוח בריאות? 

מאת   15/05/2014 |  נצפה 2632 פעמים

בשוק הישראלי קיימות חברות ביטוח רבות שמציעות ביטוח בריאות במגוון סוגים. עובדה זו עשויה להעמיד את מי שמבקש לרכוש לעצמו ביטוח מתאים בפני דילמה לא קטנה. אם יש כל כך הרבה חברות, במי בעצם כדאי לבחור? האם כדאי לבחור בחברה קטנה שנראית כמי שמסוגלת להציע שירות אישי? האם לבחור בחברה מבוססת יותר, שמציעה חבילות שונות של כיסויים?

כאשר מדובר על החיים ועל הבריאות, שני הדברים החשובים ביותר בעיני מרבית האנשים, התשובה לדעתנו פשוטה בתכלית. את הבריאות אפשר להפקיד אך ורק בידי חברה גדולה וחסונה, חברה עם גב חזק, שפועלת כבר עשרות שנים בתחומי הביטוח השונים. רק וחברה וותיקה ויציבה כזאת, יכולה להציע למבוטחים שלה ראש שקט באמת.

ביטוחי בריאות נחשבים כביטוחים מצילי חיים, ולכן רק חברה שיכולה להציע מגוון של חבילות ביטוח בריאות פרטי ולא פחות חשוב מכך, הינה גוף גדול ובעל איתנות פיננסית, תוכל באמת לעמוד בהתחייבויותיה ברגע הנכון ולספק את הדבר החשוב כל כך ברגע האמת – ביטחון.     

תחת קורת גג אחת

חברת ביטוח גדולה, שפועלת במקצועיות רבה בכל תחומי הביטוח, היא ההוכחה ללקוחותיה, שתמיד יש להם על מי לסמוך. רק חברה שמתבססת על ניסיון רב שנים ועל שיתופי פעולה עם מוסדות רפואיים מובילים בארץ ובכל רחבי העולם, תוכל לספק ביטוח בריאות עם כל הכיסויים הנדרשים, לכל אחד, בכל גיל ובכל מצב, בהתאם לתנאי הפוליסה הרלוונטית.

וודאו שבין הכיסויים השונים ניתן למצוא לא רק פתרונות עבור תרופות שונות, ניתוחים או טיפולים מצילי חיים. יש לבדוק האם תחת קורת הגג הרחבה של החברה תוכלו לקבל אפשרויות שונות גם בתחום הביטוח להורים ולילדים.

את השירותים הרפואיים הנדרשים עבור המבוטחים נהוג לחלק לכמה קטגוריות עיקריות:

כאשר מדובר על השתלות וטיפולים שונים המבוצעים בחו"ל, וודאו שניתן לקבל מענה במקרים הבאים:

חשוב לציין שהכיסוי אמור לכלול לא רק את הטיפול עצמו כי אם גם את עלות הטיסה (לרבות מלווה), כל העלויות של הצוות המטפל, בדיקות מקדימות בארץ או בחו"ל (לרבות הבאת מומחה עולמי לישראל, במקרה הצורך) וכן טיפולי המשך שלאחר ההשתלה. במקרים מסוימים משולם גם פיצוי כספי וכן קצבה לתקופה קצובה בזמן.

כאשר מדובר על מתן מענה תרופתי מורחב, כאשר לא ניתן להסתפק בסל הבריאות הממלכתי, מדובר בעצם על:

כאשר מדובר על ניתוחים בחו"ל או בישראל, מדובר על:

.....

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה