מי הוא המלאך השומר עליך?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי הוא המלאך השומר עליך? 

מאת   09/05/2014 |  נצפה 3607 פעמים

המלאכים השומרים - מורי הנשמה שלנו

הנשמה שלנו בוחרת לפני לידתנו לא רק את המין שבו ניוולד, צבע עורנו ומשתנים מסוג זה, כי אם גם את זמן לידתנו. שנת הלידה, החודש, היום, ואף שעת הלידה הם בחירה מכוונת, המייצגת את סוג השיעורים שהנשמה שלנו בוחרת לעבור בחיים אלה. זהו הבסיס הרעיוני לאסטרולוגיה הקרמתית.

קיימים שנים עשר מלאכים אסטרולוגיים, האחראים על המזלות השונים. כך, לכל אדם נקבע מלאך שומר המקביל למזל האישי שלו. למלאכים האסטרולוגיים שמות יוצאי דופן משהו. הרשימה הבאה כוללת את שם המלאך השולט בכל אחד מהמזלות.

 

טלה – מלכידאל

שור  – אסמודאל

תאומים – אמבריאל

סרטן – מוריאל

אריה –  וארכיאל

בתולה – חמליאל

מאזניים  – צוריאל

עקרב – בריאל

קשת  – אדנכיאל

גדי – אניאל

דלי – כמביאל

דגים – ברכיאל

 

מדיטציה לתקשור עם המלאך השומר שלך

 

עשרה אותות המעידים על נוכחותם של מלאכים בחייך

לאחר שתתחיל להתכוונן לתדר המלאכי, על ידי תקשור או דרך המדיטציה שכעת הצגתי בפניך, ייתכן שתתחיל לחוש בנוכחותם של המלאכים אפילו בחיי היומיום שלך. הנה כמה סימנים המעידים על כך שאולי יש איתך מלאך. עשה במידע זה שימוש ביקורתי ומסויג, ובעיקר ודא תמיד שמקור האותות האלה אינו ארצי.

 

הבזקים של אור – לפעמים רואים בקצה העין מעין הבזק של אור, המייצג נוכחות אפשרית של מלאך. במקרים אחרים יהיה נדמה לך שראית לרגע את קווי דמותו של המלאך.

 

התרגשות לא מוסברת – הרגשות חולפות של שמחה שאין לה הסבר אחר מרמזת לעיתים על הימצאותו של מלאך בקרבתך.

 

הרגשה של נוכחות – הרגשה כאילו יש מישהו נוסף הנוכח איתך בחדר או צופה בך, כאשר אתה בוודאות נמצא לבדך.

 

משב רוח לא מוסבר – אם המלאך היוצר איתך קשר יבחר לעשות שימוש בחישת הנסתר, אולי  תחוש איזו תחושה של מגע עדין בגופך או של משב רוח עדין. על סימן זה אפשר לסמוך רק כאשר בחדר שבו אתה שוהה כל החלונות סגורים לגמרי ואין מקור רוח אפשרי אחר.

 

שירה של מלאכים – לפעמים תשמע קול, לחישה שקטה או צחוק, אולי אפילו מוזיקה או אף שירה, למרות שבדקת מעבר לכל ספק שאין לאותם צלילים מקור ארצי.

 

ניחוח של פרחים – יתכן שחוש הריח הוא שמתעורר בנוכחות מלאך, ואתה תזהה ניחוח מתקתק של בושם או של פרחים. כמובן שגם כאן יש לוודא שמקורו של הריח אינו פיזי.

 

תינוק המגיב אליך – תינוקות מסוגלים לראות מדריכים ומלאכים. לכן, אם תינוק מגיב אליך בשמחה לא מובנת, ובמיוחד אם אינו מסתכל ישירות בפניך אלא מעל ראשך או סביבך, ייתכן שהוא מזהה מלאך המקיף אותך. סימן זה יהיה יותר אמין אם יחזור על עצמו ביותר מאשר מקרה יחיד, או שתקבל סימנים נוספים.

 

בעלי חיים סביבך – לבעלי חיים יש בעלי יכולות על חושיות חזקות יותר מלבני אדם. כאשר הם מזהים אנרגיה חיובית המלווה אותך הם יימשכו לקרבתך. לפיכך, אם בעל חיים שאינו שלך מוצא בך עניין (לדוגמא, אם הוא הולך אחריך), ייתכן שהוא מזהה מלאך המלווה אותך.

 

עזרה הנראית פלאית – קיימות עדויות עתיקות ועכשוויות רבות אודות הופעתו של מלאך בחיי היומיום, כאשר אדם זקוק לעזרה דחופה. המלאך בדרך כלל מושיט את עזרתו ואז נעלם. רוחניות הופכת להיות משהו מוחשי מאוד כשמלאכים הופכים להיות מעורבים בחיינו.

 

מציאת נוצות  – נוצות הן סמלים המזוהים עם מלאכים, בשל הכנפיים המיוחסות להם, בדומה לציפורים. לכן, אחד הסימנים הנפוצים ביותר שעליהם מדווחים תלמידים שלי, הוא נוצות המופיעות בכל מקום. מהרגע שבו תלמידיי עוברים את המדיטציה הראשונה בקורס לתקשור עם מלאכים, רבים מהם מספרים שנוצות מופיעות במקומות בלתי צפויים ואף בלתי סבירים. 

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני). הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066. מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה