נסיעה באמבולנס - לא מה שחשבתם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

נסיעה באמבולנס - לא מה שחשבתם 

מאת   28/04/2014 |  נצפה 1285 פעמים

נסיעה באמבולנס היא חוויה שכנראה שרובנו לא ממש רוצים לחוות אותה. למרות הריגוש התיאורטי בחצייה של כל הצמתים בעיר בעת שהרמזור עדיין אדום, אנחנו יודעים היטב שאנחנו לא חיים בסרט הוליוודי ושנסיעה באמבולנס במציאות אינה מלהביה אלא להיפך מכך. יותר מכך, אנחנו בטח לא רוצים שמישהו מהקרובים לנו יהיה במצב שהוא זקוק לאמבולנס, וודאי שלא אנחנו עצמנו.

לפני מספר שנים נאלצתי לנסוע באמבולנס לאחר פציעה. אינני יכול לשכוח את הפרמדיקים בשם הילה שדיברה אליי כל הזמן כדי לוודא שאני בסדר ושלא אאבד את ההכרה. היא ליוותה אותי עד שהגעתי לבית החולים – שם עברתי הרדמה לפני ניתוח.

מתוך ניסיון זה, אני יודע שעבור משיהו שנוסע איתך ביחד ומלווה אותך בנסיעה, יש חשיבות קריטית לאיכות השירות של צוות האמבולנס. 

למרבה הצער, הזדקקות לאמבולנס היא מצב שקורה לנו בחיים, וקורה לקרובים לנו באיזשהו שלב. לכן, יש חשיבות מאוד גדולה לאיכות השירות של צוות האמבולנס שמסיע אותנו ולנוחות שבתוך הרכב עצמו.

ישנם דברים בחיים שאנחנו בהחלט מעדיפים לא לחשוב עליהם. אנחנו גם מתמרדים בעצם הרעיון שיום אחד אנחנו או מישהו מאהובי ליבנו נזדקק להם - כמו שירותי אמבולנס. לכן כל דיון באבזור של אמבולנס יכול להיות מטריד עבור לא מעט אנשים.

אך עבור אלה שנאלצים לנדוד בין בתי חולים, שקורים להם אירועים המצריכים אזעקת אמבולנס דחופה – המהירות שבה מגיע האמבולנס, המקצועיות של אנשי הצוות שלו והנוחות בתוכו – יכולים להיות קריטיים.

ישנם גם חולי דיאליזה שנאלצים לנדוד לטיפולים באמבולנס. ישנם חולים שעוברים ממחלקות אורתופדיות או פנימיות למחלקות שיקומיות בבית חולים אחר.

לכן, כמה שהסיפור הזה יכול לעורר בנו רגשות בלתי נעימים, חשוב מאוד שבעתות המצוקה האמיתיות, האמבולנס שניסע בו והצוות שלו יהיו מדוגמים, יעילים ומקצועיים מכל הבחינות, בוודאי כשמדובר באמבולנס פרטי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה