קטנועים למכירה שתוכלו לקנות לבן שלכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קטנועים למכירה שתוכלו לקנות לבן שלכם  

מאת   04/03/2014 |  נצפה 2426 פעמים

הבן שלכם שכנע אתכם לקנות לו קטנוע? אם כך, כדאי שתדעו שיש בימינו לא מעט סוגים של קטנועים למכירה, כך שכדאי לכם לבחון היטב את האופציות. אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לשים לב אליהם כשרוצים לקנות קטנוע לבן, זה שאתם קונים קטנוע בטיחותי, ובהחלט יש הבדלים בין הקטנועים השונים בנושא הזה. בנוסף לכך, אם אתם כבר עושים את ההשקעה הזאת וקונים קטנוע חדש, הרי שעדיף לקנות קטנוע איכותי שיוכל להחזיק מעמד ושלא יאלץ את הבן שלכם להגיע למוסך בכל כמה ימים. קטנוע זו דרך נפלאה לנוע איתה ממקום למקום בעיר, ואם הבן שלכם ינהג בזהירות הרי שהוא יוכל ליהנות מאוד מכל החוויה הזאת.

חדש או משומש
עוד דילמה שתמיד עומדת בפני מי שרוצה לקנות קטנוע, זו השאלה האם לקנות קטנוע חדש או משומש. מובן שלכל אחד יש תשובה אחרת, כי אין אופציה אחת שהיא טובה יותר מאחרות. כמובן שאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לראות רק קטנועים למכירה שהם חדשים הרי שזה עדיף, כי כשקונים קטנוע חדש ולא משומש הוא מגיע ללא כל תקלות, ממש כמו שקורה עם מכונית. מצד שני, זה עולה יותר ולכן לא כל האנשים יכולים או רוצים להרשות את זה לעצמם, ולכן לפני הכול אתם צריכים להחליט על מסגרת של תקציב למתנה שאתם קונים לבן שלכם.

קטנוע עם נתונים טובים
ממש כפי שלא הייתם קונים מכונית מבלי לבדוק את חוזק המנוע שלה ומבלי לבדוק את צריכת הדלק שלה, כך לא כדאי לקנות קטנוע לבן שלכם מבלי לבדוק את הנתונים עד הסוף. חשוב לדעת כמה דלק הוא צורך, כמה הוא שוקל ובעיקר כמה הוא יציב, כי הנתונים האלה ישפיעו על ההחלטה שלכם. כמו כן, כשמדברים על קטנועים למכירה חשוב לזכור גם לקחת את הקטנוע לנסיעת מבחן, ולכן לא כדאי שהבן שלכם יוותר על כך. רק אחרי שתדעו את כל הנתונים לגבי קטנוע שנראה לכם רלוונטי ורק אחרי שהבן שלכם ינסה אותו, אפשר יהיה לקבל את ההחלטה לגבי הקנייה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה