עיצוב רהיטים בהזמנה אישית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עיצוב רהיטים בהזמנה אישית 

מאת   18/02/2014 |  נצפה 2033 פעמים

נייר, עפרון, דמיון – אלו הם הכלים הראשונים של מי שמבקש לעצב חלל לצורכי דיור או לצרכים עסקיים כמו חנות או משרד. ראשית, יש אנו מציעים לשרטט בקווים כללים את החלל על נייר ולהתבונן בחלל ובנייר כדי לחשוב על מיקום הריהוט ועל הצרכים של העסק, החנות או החדר. עתה, כדאי להקדיש מספר דקות כדי לדמיין במוחנו את המטרות שלנו ואת מה שהיינו רוצים להביא מתוכן אל החלל המוגדר או לחלקים בתוכו. כדאי לזקק את כל אחת מהמחשבות וכל אחת מהמטרות לכדי מילה או שתיים ולכתוב אותן על הנייר, כל מילה במיקום המוגדר לה בתוך החלל. זו תחילת הדרך שיש לפנות אליה לצורך עיצוב רהיטים בהזמנה אישית.

המהדרין, המבקשים לעצב רהיטים שיותאמו אישית להם, בונים דגמים מוקטנים של הריהוט המבוקש ועל ידי כך, מבקשים לבדוק את היישומיות שלו. בניית דגם מוקטן היא פעילות שאפשר לעשות בשיתוף עם הילדים כמשחק משפחתי ובאמצעותו להשיג כמה דברים. הראשון, הנאה משפחתית מעצם העשייה המיוחדת ושיתוף הילדים, תלוי בגילאיהם, בריהוט שיתכן ואף מיועד לחדרם. השני, עצם קיומו של דגם מוקטן יכולה לסייע בעבודה מול הנגרים שנבחרו כדי לבצע את המשימה והשלישי, דגם מוקטן מאפשר למעשה, בדיקה בזעיר אנפין, של הריהוט המבוקש, כיוון שהדגם מקבל חיים שאין לו בצורה של שרטוט או ציור ויכול לייעל את התהליך בצורה משמעותית, מעצם העובדה שהפך למשהו מוחשי.

עיצוב רהיטים בהזמנה אישית הוא הליך שדורש יצירתיות ומעוף, תוך הצמדות לפונקציונליות הנדרשת מהריהוט. אנשים לא תמיד מתפנים כדי לבצע את ההליך ומעדיפים לבחור בדרך קלה ופחות יעילה לטווח הארוך, של רכישת ריהוט כלשהו, שאולי יספיק לעת עתה, גם אם הוא אינו מתאים בדיוק ואינו יפה כמו שהיינו רוצים.

כמובן, ניתן לשכור שירותיהם של מומחים לעניין, אשר יעשו את ההליך היצירתי הזה עבורכם ויציעו לכם מספר אפשרויות עיצוב מהן תוכלו לבחור. תמיד עולה בנקודה זו שאלת התקציב הכלכלי שהוקצה לריהוט ואולם, גם בנקודה זו, אפשר לפנות לסטודנטים לעיצוב שבתמורה לתשלום סמלי, יוכלו לסייע בהתחלת התהליך.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה