איך מנהל תיק השקעות יכול לעזור לך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך מנהל תיק השקעות יכול לעזור לך 

מאת   02/02/2014 |  נצפה 1172 פעמים

יכול להיות שאתה חדש בזירת ההשקעות, או שאתה משקיע קבוע שבודק באופן מתמיד את מצב שוק ההון ומצב ההשקעות שלו. מכיוון ששוק ההון הוא שוק כל כך דינאמי, שמשתנה באופן מתמיד, להישאר עם יד על הדופק אחרי כל ההשקעות שלך ולעקוב אחרי הכל הופך להיות יותר ויותר קשה ומורכב ולדרוש מאיתנו הרבה משאבים וזמן. מנהל תיק השקעות מקצועי יכול לעזור לך לטפל בכל ההשקעות שלך, לנטר את ההשקעות והרווחים שלך ולטפל בכל התוכניות. זהו הפתרון המושלם עבור רבים אשר רוצים להשקיע בשוק ההון, אך חסרי זמן או ידע בשביל לעשות זאת בעצמם. ישנם מספר דברים עיקריים שצריך לעשות בניהול תיק השקעות. במאמר זה אנסה להציג בפניכם את הדברים העיקריים:

- ניתוח המצב הפיננסי הנוכחי: ניהול תיק השקעות מתחיל עם בחינה מעמיקה של המצב הכלכלי הנוכחי שלך וההשקעות שלך. יכול להיות ששמת סכום מסוים של כסף בקרנות לטווח ארוך, המצב שלו השתנהל אורך הזמן, ואתה לא יודע כיצד לחזור להשקיע את הכסף באופן חכם, או שיתכן שהערך של חלק מההשקעות שלך פותח וכדאי למכור אותם לפני שתיכנס ליותר הפדסים. מנהל תיק השקעות יכול לבדוק את הפרטים הקטנים הללו, ללמוד את ההיסטוריה הפיננסית שלך, ולהכין תוכנית השקעות מקצועית ולתכנן מהלכים פיננסיים נוספים.

- החלטה על מגזרי ההשקעה: לאחר שהמצב הפיננסי שלך מוערך, הדבר הבא שצריך לעשות הוא להחליט על המגזרים שבהם אתה מעוניין להשקיע את הכסף שלך. ההחלטות הללו מתקבלות בהתאם לכמות הסיכון שאתה מוכן לקחת על עצמך, בכמות הכסף שאתה רוצה להשקיע, אם ברצונך לעשות השקעה לטווח קצר או לטווח ארוך, ועוד. כאשר מישהו עושה עבורך את ניהול תיק ההשקעות, אתה לא צריך להשקיע כל כך הרבה משאבים על כל ההחלטות הללו, אלא פשוט לתיק למנהל תיק ההשקעות שלך לעשות את זה בשבילך.

- יישום התוכנית בתיק ההשקעות: החלק העיקרי והקשה הוא לתכנן את ההשקעות שלך בצורה נכונה, והשלב הבא הוא לבצע את התוכנית. כאשר אתה מנהל את תיק ההשקעות שלך בעצמך, אתה עלול לשכוח לעשות חישובי מס שונים או לעשות מהלכים שונים אשר יכולים לעזור לך לחסוך במיסים, או לא לבצע השקעות אשר תיכננת לעשות. עם ניהול תיק השקעות מקצועי, אתה יכול להיות בטוח שתוכנית ההשקעות שלך תבוצע בצורה מלאה ומקצועית, כאשר מנהל ההשקעות דואג לכל שלב בדרך. בצורה זו, אתה יכול לעקוב אחרי תוכנית ההשקעות שלך בצורה מלאה ולהיות בטוח שהכל מתבצע.

- ניטור והתראה: לאחר שהכספים שלך מושקעים ותוכנית תיק ההשקעות שלך יצאה לדרך, אתה יכול להרגיש בטוח שהדברים יבוצעו תודות למנהל תיק ההשקעות שלך. הוא יהיה איש הקשר שלך לכל מידע שאתה צריך לגבי ההשקעות שלך, בכל זמן שתרצה. אחרי הכל, מדובר פה בכסף ובהשקעות שלך, ויש לך כל זכות לדעת כל מה שאתה צריך לגביהם בכל רגע. לקחת גישה של צעד אחר צעד לתכנון תיק ההשקעות שלך יעשה את כל העניין פשוט ויעיל יותר. זאתי הדרך הנכונה לנהל את תיק ההשקעות שלך. בסיוע של ניהול תיק השקעות ומנהל מוסמך, תוכל לבצע את ההשקעות שלך בצורה חכמה.

מאמר זה נכתב לצורך מידע בלבד, ואינו מחליף יעוץ מקצועי. לפני כל פעולה בשוק ההון ושינויים בתיק ההשקעות שלך, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה