עבודה בקנדה - חלום שיכול להתגשם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עבודה בקנדה - חלום שיכול להתגשם 

מאת   02/02/2014 |  נצפה 2069 פעמים

זוהי עובדה ידועה כי הנסיעה למדינות מערביות בעלות שדות ירוקים היא החלום של כל כך הרבה אנשים . אבל הבעיה היא שאנשים רבים הולכים על זה בדרך הלא נכונה. יש אנשים שהלכו להשתתף בהגרלות גרין קארד, או משלמות לאנשים מפוקפקים סכומי כסף גבוהים להבטחת ויזה קנדית עבורם, אחרים בוחרים להכנס לקנדה על אשרת תייר ולעבוד באופן בלתי חוקי בעבודות קשות ולא מקצועיות.

אנשים רבים לא מודעים לכך שלממשלה הקנדית יש מדיניות הגירה מאד נוחה והם מאפשרים לאזרחים חדשים להתקבל אליהם לאחר מספר מבחנים או קיום של כמה תנאים בסיסיים. אחד מהתנאים האלו הוא להבטיח העסקה ואשרת עבודה. יש חברות רבות בקנדה שמעוניינות לשכור עובדים זרים. אתה צריך לשלוח את קורות החיים שלך לחברות האלה, ולבדוק האם יש להם משרות פנויות. אתה יכול להרשם אונליין ולשלוח להם את הרזומה שלך דרך אתר האינטרנט שלהם או האימייל.

דרך נוספת לקבלת עבודה בקנדה היא ליצור קשר עם השגרירות הקנדית בישראל שנמצאת ברחוב נירים 3 בתל אביב. דרך השגרירות תוכלו ליצור קשר עם הממשלה ולהרשם לאחת התוכניות שלה. הממשלה בקנדה מעסיקה עובדים זרים רבים בתחומים כמו סיעוד ומלצרות. אם יש לך השכלה כלשהיא, ייתכן והממשלה הקנדית תיהיה מעוניינת להעסיק אותך גם. תחומי הייטק רבים מחפשים עובדים, ואם אתה מגיע מהתחום קנדה יכולה להיות יעד הגירה טוב בשבילך.

אפשרות נוספת עבור ישראלים היא ליצור קשר עם חברות המעסיקות עובדים ישראלים ולהציג אותן כמעסיק שמוכן לתת לכם עבודה. ישראלים רבים התמקמו בקנדה ומחפשים עובדים ישראלים להעסיק. השכר הממוצע עבור עבודה בקנדה גבוה בהרבה מהשכר הממוצע בעבודה במשק הישראלי. ולא סתם זה המצב.קנדה היא אחת מהמדינות העשירות ביותר לחיות בהן, לטייל או להגר אליהן. בנוסף בהתחשב במדיניות ההגירה הפתוחה שהמדינה מציגה, אתה יכול להגיע לשם את תנקוט בצעדים הנכונים.

אם אתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על קבלת אשרת עבודה לקנדה או על משרות חמות במגוון תחומים, השאר פרטים באתר שלנו: עבודהבקנדה.net ונציגנו יצרו אתכם קשר עם מידע על מגוון משרות לעבודה בקנדה!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה