שירותי פריקת מכולות - הדברים החשובים באמת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שירותי פריקת מכולות - הדברים החשובים באמת 

מאת   15/01/2014 |  נצפה 2081 פעמים

שירותי פריקה הפצה וחלוקה, שירותי מיון, אריזה ומחסן, כוח עבודה מיומן, עמידה בלוחות זמנים, שירות לקוחות מקיף וזמין – רוב החברות שמציעות שירותי פריקת מכולות מבצעות זאת במקצועיות רבה, ולכן כל שנותר לנו הוא לשים לב לפרטים הקטנים ולשאול את השאלות הנכונות בבואנו לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורנו. להלן סקירה קצרה של הדברים החשובים באמת שחשוב שתבדקו.

 

צוותים וגיבוי

כולנו יודעים עד כמה לא נעים ואפילו מתסכל לראות מכולה עמוסה שעומדת לה סתם כך. מכולה אשר עומדת מלאה בסחורה ולא עוברת פריקה, מבזבזת זמן רב וכסף עבור בעליה. פריקת מכולות מתבצעת ברוב המקרים בדייקנות גמורה ובמקצועיות מופתית אך כל זאת נכון בעתות שגרה כאשר אין תקלות. לכן, חשוב מאוד לבחור בחברה כמה שיותר גדולה ובעלת מוניטין שכן אזי תהיו בטוחים כי קיימים צוותי גיבוי (וגיבוי של הגיבוי) עבור כל צרה שלא תבוא, מלחמה, תאונות בכביש, תקלות מכאניות וכו'.

 

פריסה ארצית

חברות רבות אשר מבצעות פריקת מכולות אינן "גדלו" דיו על מנת לספק את השירות בפריסה ארצית ומתמקדות אך ורק בנמלים מסוימים. חברות כאלו אומנם יעזרו לכם לבצע פריקה של המכולה אך יתקשו לספק שירות לגבי הובלת הסחורות או להתקשר עימן בכל צורך של פריקה בנמלים אחרים. חברות כאלו, על מנת לשמר את לקוחותיהן, ייצרו קשר עם חברות צד ג' על מנת לספק את השירות. פריקת מכולות מעין זו מאבדת את האחיזה בשטח כשצצות בעיות שכן היא לא נמצאת באחריות חברה בודדת ובמקרים אלו, "הפרד ומשול" אינו יעיל ובלשון המעטה. לכן, התקשרו עם חברה גדולה ומנוסה דיו ותחסכו לעצמכם הרבה כאבי ראש מיותרים.

 

תובלה יבשתית

לאחר תהליך פריקה מוצלח, תעבור כל סחורה ליעדה באמצעות רכב תובלה מתאים. מקצועיות כזו בתחום קרויה תובלה יבשתית והיא כוללת את כל כלי הרכב אשר נועדו להעביר מכולות ותכולת מכולות אל פנים המדינה ולגבולותיה. חשוב מאוד לבצע פריקת מכולות עם חברה אשר מפעילה גם שירותי תובלה יבשתית אשר כוללים צי מגוון ועשיר של כלי רכב לרבות ציוד להובלה בקירור, חומרים מסוכנים, אבטחת מטענים, הובלת מטענים חורגים, הובלות באמצעות מנופים ועוד, בהתאם לסוג המטען שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה