לעבוד באוסטרליה כתושב זמני בעזרת אשרת תושב ארעית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לעבוד באוסטרליה כתושב זמני בעזרת אשרת תושב ארעית 

מאת   12/01/2014 |  נצפה 1889 פעמים
מה היא אשרת תושב ארעית?

אשרה זו מאפשרת לארגונים אוסטרליים להעסיק עובדים מחו"ל בשביל למלא משרות שאין מספיק עובדים אוסטרלים שמעוניינים בהן. תחום הכרייה, החוות ותעשיית ה-IT שוכרות את חלקם הגדול של העובדים שמגיעים לאוסטרליה באמצעות אשרה זו. הויזה מאפשרת לאזרחים זרים למצוא עבודה חוקית באוסטרליה. אם קיבלת סוג זה של אשרה אתה רשאי לגור ולעבוד באוסטרליה החל מיום הנקפתה עד 4 שנים לאחר מכן.

האם כל אחד יכול להגיש בקשה להיות תושב ארעי?

מעסיק יכול להגיש בקשה לויזה זמנית רק אם המשרה עונה על הדרישות הבאות:

איך אוכל אני לקבל את הויזה שלי?

הצעד הראשון הוא למצוא מעסיק שיהיה מוכן להנפיק ויזה עבורך על חשבונות. עבור ישראלים התהליך הזה די פשוט, מאחר ומעסיקים רבים מחפשים לגייס עובדים בתחומים שונים. אם יש לך השכלה מתאימה מה טוב, אך גם תחומים כמו עבודה בחוות, עבודה בהובלות או תחומי המכירות השונים מתאימים. בנוסף בהתאם לדרישות ייתכן ותצטרך להנפיק מסמכים שונים.

תנאי עבודה

מעצם קבלת הויזה תיהיה זכאי לתנאים מסויים והטבות, כגון חופשת מחלה, מענקים בחגים, פיצויי פיטורין ועוד. אם תיהיה מעוניין להעריך את השהייה שלך באוסטרליה, תצטרך להגיש בקשה לויזת A או ויזת B. אם לעומת זאת תבחר לשנות עבודה ולהחליף משרה בזמן שהותך באוסטרליה המעסיק החדש שלך יצטרך לשלם על ויזת 457 חדשה.

רכישת בית באוסטרליה

כתושב זמני אתה רשאי לרכוש בית לגור בו, בתנאי שתמכור את הבית הזה כשתעזוב בחזרה למדינה שלך. אם תבחר לישאר באוסטרליה ולהגיש בקשה לאזרחות או תושבות קבע אז אתה תוכל לשמור את הרכוש שצברת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה