עורכי דין פליליים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עורכי דין פליליים 

מאת   09/01/2014 |  נצפה 1944 פעמים

כאשר אדם נקלע למצב בו הוא נחקר או מואשם בפליליים, לרוב יתכנס אל עצמו ויחוש בלבול רב. מצב שכזה דורש התערבות מיידית של עורך דין פלילי ועורכי דין פליליים יש למכביר. לכן עולה הצורך למצוא עורך דין טוב. מצד אחד, עורכי דין פליליים מומלצים ניתן למצוא באינטרנט. מצד שני, חשוב גם לדעת מהו טיבו של כל עורך וכל משרד עורכי דין בפגישה אישית. אמנם האדם חש מבוכה וחוסר נוחות מן המצב שאליו הוא נקלע, אולם אין הדבר אומר שלא צריך לבחור נכון את עורכי הדין.

עולם המשפט רחב ומגוון ולכל נושא יש תתי נושאים ולא אחת בוחרים עורכי דין להתמחות ולהתמקצע דווקא בתת ז'אנר משפטי ספציפי. הרעיון הוא לבדוק אלו עורכי דין פליליים מנוסים דווקא בסוג העבירה המדוברת, שכן ניסיון דווקא בתת התחום הזה יכול להניב תוצאות טובות יותר מכל בחינה אחרת. נקודה נוספת, כאשר מחפשים את עורך הדין המתאים ביותר, היא לוודא שמדובר בעורך דין בעל זמינות לעבוד באופן אישי על התיק. נכון שטוב יהיה לעבוד עם משרד שבו ישנם מספר עורכי דין כך שאם זה המנהל את התיק ייעדר לתקופת מה ניתן יהיה להחליפו, אך בהחלט חשוב לוודא שאותו עורך דין ינהל את התיק בפועל מתחילתו ועד סופו.

תשובה חיובית וודאית של 100% הצלחה או זיכוי היא לא אחראית ואף שרלטנית במובנים מסוימים. המשפט הפלילי מורכב מדי ויכולות תמיד להיות תפניות לא צפויות שישנו את הלך המשפט, את קו ההגנה או ההתקפה ולכן עורכי דין פליליים שניתן להמליץ עליהם, ההמלצה תהיה בזכות ההישגים שהיו ולא אלה שיהיו. אמינות היא מילת מפתח בקשר שבין עורך הדין והלקוח. מעבר לכך, חשוב גם לפתח קשר בין אישי חיובי, שכן מורכבות ורגישות המצב אינה מאפשרת ללקוח לשמור על פרטים מסוימים לעצמו או לעורך דין למנוע מן הלקוח את מלוא התמונה, את המהלכים הנדרשים או המומלצים לטובת קידום התיק. הנוחות ההדדית היא אחד הבסיסים המהותיים לניהול תיק פלילי כראוי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה