הובלת דירה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הובלת דירה 

מאת   17/12/2013 |  נצפה 1393 פעמים

הובלת דירה ידועה כתהליך הכרוך בלא מעט לוגיסטיקה, תכנון וכמובן עבודה בפועל הכוללת את האריזה ומיון החפצים השונים – מה לארגז ומה לפח. יחד עם זאת בעזרת הטיפים שקיבצנו כאן עבורכם אולי תוכלו להפוך את תהליך המעבר והובלת דירה למעט פשוט יותר.

 


- בהנחה שהחדרים בדירתכם הם בגודל סטנדרטי, פחות או יותר, הערכת הזמן הכללית עבור אריזת הציוד בכל חדר היא בין שעה לשעה וחצי. אם אתם רוצים להיות בטוחים ולא להתקע עם ציוד רב שטרם ארזתם ביום ההובלה עצמו, תכננו את תהליך האריזה אפילו לפי פרק זמן של שעתיים עבור כל חדר על מנת שכל תהליך ההובלות יסתיים בהצלחה.

 


- כמות הציוד בביתכם גדולה הרבה יותר ממה שאתם עשויים לחשוב. אל תשאירו את תהליך האריזה לימים שלפני הובלת דירה עצמה. אל תקלעו למצב מלחיץ שבו יום לפני שצוות המובילים מגיע עוד לא ארזתם את כל הציוד שברשותכם.
- כאשר אתם אורזים את הציוד, כמובן שמומלץ לכתוב על כל ארגז מה הוא כולל בתוכו ולציין במפורש אם מדובר בחפצים שבירים. תגדילו לעשות אם גם תכתבו על כל ארגז לאיזה חדר הוא שייך וכך תוכלו לארגן את הארגזים במהירות בחדר המתאים בבית החדש ולקצר את תהליך הפריקה לדוגמה יש חברת הובלות בירושלים שמשתמשת במדבקות בצבעים על מנת לסמן את הקרטונים ולזהות מר את אותו תכולה של קרטון.

 


- כאשר בוחרים בחברה להובלת דירה, בדקו כי הם מעניקים כיסוי מלא לשווי התכולה שאותה אתם מעוניינים להעביר.
- בכדי למנוע אי הבנות בהמשך הדרך ואי נעימויות שונות הקפידו לחתום על חוזה עבודה מסודר עם החברה שמולה אתם עובדים. וודאו כי החוזה מתייחס למועד המעבר, זמני העבודה, גובה הכיסוי הביטוחי והמחיר שאותו אתם צריכים לשלם בגין השירות.
- על החוזה שציינו בעיף הקודם חתמו לפחות כמה ימים לפני ההובלה עצמה. כך תוכלו לוודא כי המחיר שנקבע מראש הוא גם המחיר בפועל ואתם לא צפויים להתקל ב'הפתעות' בהמשך הדרך.


- העדיפו להעביר חפצי ערך יקרים במיוחד, תכשיטים וכו' ברכבכם הפרטי.
- מקצועיותה ונסיונה של החברה המספקת לכם את שירות הובלת דירה היא אלמנט קריטי בתהליך המעבר. הקפידו לבחור בחברה המתמחה בהובלות. אל תתפשרו על טיב השירות, גם אם הדבר כרוך בתשלום של כמה שקלים נוספים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה