פירוש מילים וביטויים בעברית בקלי קלות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פירוש מילים וביטויים בעברית בקלי קלות 

מאת   10/11/2013 |  נצפה 6667 פעמים

מילונים בשפה העברית ניתן למצוא בהוצאות שונות אך יש מילון שהצליח במיוחד משאר המילונים אשר יצאו לאור הוא למעשה מילון אבן שושן, המילון מקיף מאגר גדול מאד של מנוחים וביטויים בלשון העברית, מילון זה הוא למעשה אחד המילונים היותר נפוצים ביותר מאז שהוא הופיע ועד היום.

 

אם בשנים עברו בשביל להשתמש במילון היינו צריכים לחפש את אותו הכרך בחלק המתאים ולדפדף בו עד שמוצאים את הביטוי או המילה שחיפשנו הרי שכיום הכלים הדיגיטליים באו לעזרתנו ואת המילון ניתן להשיג לאו דווקא בספריה הביתית או הציבורית אלא המילון קיים גם כן ברשת האינטרנט ואף ניתן להוריד אותו ללא תשלום וליהנות משימוש איכותי וקל לשימוש.

 

מילון אבן שושן להורדה

 

תוכנת מילון אבן שושן הינה בעצם תוכנת מחשב אשר מרוכזים בה כל המונחים אשר קיימים במילון המקורי מלבד זאת, יש במילון אבן שושן אפשרויות אחרות אשר משדרגים אותו והופכים אותו לאטרקטיבי יותר, הוא למעשה כולל ערכים, הטיות הסברים וכו'. מה שמיוחד במילון אבן שושן באינטרנט הוא שבזמן שיש תוספות ועדכונים חדשים, הוא מקבל את העדכון באופן אוטומטי. יתרה מזאת,השימוש באבן שושן קיבל אישור מאת האקדמיה ללשון.

 

מה הם היתרונות למילון אבן שושן להורדה חינם?

 

 

תוכנת מילון אבן שושן להורדה חינם הינה מצוינת, השימוש בתוכנה זו הינו מהיר ונוח ואף בהחלט מהווה תחליף מצוין לאותם כרכים המוכרים לכולנו מהעבר הלא רחוק שהיינו צריכים לגשת אל הספריה ולחפש את המילה המבוקש מנגד זו מילון אבן שושן להורדה חינם מביאה בלחיצה אחת את אותו המונח הדרוש.

 

ללמוד את הדקדוק העברי ולעבוד באופן צמוד למילון זה בהחלט משימה לא פשוטה , מי שזקוק להיעזר במילון באופן יום יומי יודע שלפתוח המילון הרבה פעמים זה כרוך בזמן יקר, מנגד מילון אבן שושן להורדה חינם הופך את החיפוש למהיר ביותר שזה משדרג את השימוש ואף ומשביח את הוראת ולימוד השפה העברית התיקנית.

לפרטים נוספים כנסו:


http://www.olam-jew.com/babylon/milon_even_shushan.htm


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה